Mikro jukebox

  Mikro jukebox

  Môj prenosný jukebox na cestách

  Nahrajte si soundtrack svojho života pomocou elegantného mikro jukeboxu Philips hdd060. Je taký maličký, že ho môžete schovať za kreditnú kartu. So 750 skladbami sa nebudete nikdy nudiť a môžete si vybrať podľa nálady. Svoju hudbu a údaje majte každý deň so sebou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Môj prenosný jukebox na cestách

Užívajte si až 750 skladieb

 • SuperPlay™ umožňuje prehrávanie pomocou jedného dotyku

  SuperPlay™ umožňuje rýchle prehrávanie hudby bez ťažkostí s výberom v zozname skladieb alebo jednotlivých skladieb. Hudbu kategorizovanú v hudobnej knižnici (napr. umelci alebo albumy) môžete počúvať jednoducho vysvietením kategórie a stlačením tlačidla Prehrávanie. Jukebox prehráva hudbu podľa kategórie a stanoveného poradia. SuperPlay™ sa dá kombinovať s náhodným výberom a opakovaným prehrávaním, takže si môžete vylepšiť hudobný zážitok.

 • Navigácia SuperScroll™ nájde pesničky jednoducho a rýchlo

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať