Mikro jukebox

  Môj prenosný jukebox na cestách

  Nahrajte si soundtrack svojho života pomocou elegantného mikro jukeboxu Philips hdd065. Je taký maličký, že ho môžete schovať za kreditnú kartu. S 1000 skladbami sa nebudete nikdy nudiť a môžete si vybrať podľa nálady. Svoju hudbu a údaje majte každý deň so sebou. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Môj prenosný jukebox na cestách

Užívajte si až 1 000 skladieb

 • SuperPlay™ umožňuje prehrávanie pomocou jedného dotyku

  SuperPlay™ umožňuje rýchle prehrávanie hudby bez ťažkostí s výberom v zozname skladieb alebo jednotlivých skladieb. Hudbu kategorizovanú v hudobnej knižnici (napr. umelci alebo albumy) môžete počúvať jednoducho vysvietením kategórie a stlačením tlačidla Prehrávanie. Jukebox prehráva hudbu podľa kategórie a stanoveného poradia. SuperPlay™ sa dá kombinovať s náhodným výberom a opakovaným prehrávaním, takže si môžete vylepšiť hudobný zážitok.

 • Navigácia SuperScroll™ nájde pesničky jednoducho a rýchlo

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1GB = 1 miliarda bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a prípadne ich bude potrebné vymeniť. Źivotnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať