USB Hi-Speed 2011

  Prehrávač médií HD

  Vychutnávajte si internetové služby a multimédiá bezdrôtovo

  Objavujte krásy rozmanitého sveta multimediálneho obsahu jednoducho s prehrávačom médií HD od spoločnosti Philips. Vychutnajte si videá, hudbu a fotografie z internetu alebo svojej počítačovej knižnice médií v špičkovej kvalite priamo na obrazovke vášho televízora – nie je potrebná žiadna konverzia súborov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehrávač médií HD

Vstavané WiFi, HDMI, USB 2.0 HMP5000/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnávajte si internetové služby a multimédiá bezdrôtovo

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Konektor USB 2.0 a priečinok pre pamäťovú kartu SD

  Vychutnajte si vysokú rýchlosť a pohodlie prístupu k väčšej kapacite na prenášanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 pomocou rozhrania USB 2.0. Tiež môžete získať prístup k väčšej kapacite na ukladanie fotografií, videí a hudobných súborov vo formáte MP3 na prehrávači Philips tak, že do vstavaného priečinka na kartu SD vložíte kartu SD.

 • Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Prezerajte a používajte fotografie prostredníctvom širokej ponuky formátov, vrátane JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP a HD JPEG – priamo na širokouhlej obrazovke svojho televízora! Zmeňte svoju obývačku na fotogalériu a podeľte sa s priateľmi a rodinou o tie najkrajšie spomienky.

 • Prehrávanie videa vo viacerých formátoch

  Prehrávajte a používajte komplexný rad formátov videa – formátov vo vysokom rozlíšení ako MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, RMVB 8/9/10, RM, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V – bez zdĺhavého konvertovania súborov. Stačí stlačiť tlačidlo prehrávania a môžete sledovať ľubovoľné videá alebo filmy vo vynikajúcej filmovej kvalite a s úžasným priestorovým zvukom.

 • Windows Media Video na prehrávanie filmov z PC

  Podpora formátu Windows Media Video znamená, že počítačové videonahrávky môžete prehrávať na Vašom TV. A pokojne aj so svojimi priateľmi či celou rodinou. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú už dávno preč – teraz sa stačí pohodlne oprieť a súbory WMV si môžete vychutnať na TV v pohodlí svojej obývačky.

 • Prehrávajte multimediálny obsah z pevného disku

  Uvoľnite sa a vychutnajte si multimediálny obsah z pevného disku bez obáv z kompatibility s formátmi súborov. Jednoducho prehrávajte multimediálny obsah s pocitom istoty, že tento prehrávač Philips podporuje väčšinu obľúbených formátov pevných diskov ako FAT32, FAT, a pod.

 • Počúvajte hudbu v rôznych multimediálnych súboroch

  Počúvajte svoju obľúbenú hudbu – bez ohľadu na jej zvukový formát – a vychutnajte si ju v krištáľovo čistom zvuku. Prehrávač Philips umožňuje jednoduchý prístup k širokej ponuke zvukových formátov: Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM a WMA Pro.

 • So vstavaným Wi-Fi môžete využívať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným Wi-Fi môžete využívať multimediálny obsah bezdrôtovo. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú už dávno preč – teraz sa stačí pohodlne oprieť a vychutnávať si multimediálne súbory na televízore v pohodlí obývačky.

 • Rozhranie DLNA PC Media Link umožňuje prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Rozhranie DLNA PC Media Link umožňuje jednoduchý prístup k videám, fotografiám a hudobnému obsahu na Vašom počítači alebo v domácej sieti. Po pripojení prehrávača médií k domácej sieti budete mať bezproblémový prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Prehľadávajte svoju multimediálnu kolekciu v počítači priamo z prehrávača stlačením jedného tlačidla.

 • Integrované internetové služby

  Stačí pripojiť prehrávač Philips k domácej sieti a môžete si vychutnávať ohromný rozsah skvelých online služieb – a to kedykoľvek! Máte prístup k ľubovoľnému obsahu vysielaného z vašej domácej siete alebo môžete prehľadávať celý vesmír webových stránok* ako Facebook, Youtube, Picasa a Acuweathers. * Podpora webových stránok sa môže zmeniť.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • V závislosti od dostupnosti služieb v sieti lokálnych operátorov
 • Niektoré služby nie sú dostupné vo všetkých oblastiach

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať