USB Hi-Speed 2011

  DOMÁCI PREHRÁVAČ MÉDIÍ

  Premeňte svoj televízor na Smart TV

  Rozšírte možnosti vášho televízora pomocou služieb Philips Smart TV. Objavujte krásy pestrého sveta multimediálneho obsahu jednoducho s prehrávačom Philips Home Media Player. Vychutnajte si videá, hudbu a fotografie z internetu alebo svojej počítačovej knižnice médií v špičkovej kvalite priamo na obrazovke vášho televízora. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DOMÁCI PREHRÁVAČ MÉDIÍ

Služba Net TV, Vstavané WiFi HMP7100/12 Nájsť podobné výrobky

Premeňte svoj televízor na Smart TV

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Zobrazujte fotografie v rôznych formátoch

  Prezerajte a používajte fotografie prostredníctvom širokej ponuky formátov, vrátane JPEG, JPG, M-JPEG, PNG, TIF, TIFF, GIF, BMP a HD JPEG – priamo na širokouhlej obrazovke svojho televízora! Zmeňte svoju obývačku na fotogalériu a podeľte sa s priateľmi a rodinou o tie najkrajšie spomienky.

 • Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Vychutnajte si fotografie, hudbu a filmy vo vašom televízore vďaka funkcii SimplyShare

  Zdieľajte fotografie, hudbu a filmy prostredníctvom funkcie SimplyShare z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke.

 • Prehrávajte a zdieľajte videá, fotografie a hudbu v rôznych formátoch

  Prehrávajte a zdieľajte videá, fotografie a hudbu v rôznych formátoch

  Zdieľajte videá, fotografie a hudbu zo smartfónu, tabletu alebo počítača v rôznych formátoch pomocou pripojenia DLNA a vychutnajte si ich na veľkej obrazovke. Jednoduché zdieľanie.

 • Počúvajte hudbu v rôznych multimediálnych súboroch

  Počúvajte svoju obľúbenú hudbu – bez ohľadu na jej zvukový formát – a vychutnajte si ju v krištáľovo čistom zvuku. Prehrávač Philips umožňuje jednoduchý prístup k širokej ponuke zvukových formátov: Dolby Digital, AAC, RA, OGG, MKA, MP3, WAV, APE, FLAC, DTS, LPCM, PCM, WMA (V9), IMP/MS ADPCM a WMA Pro.

 • So vstavaným Wi-Fi môžete využívať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným Wi-Fi môžete využívať multimediálny obsah bezdrôtovo. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú už dávno preč – teraz sa stačí pohodlne oprieť a vychutnávať si multimediálne súbory na televízore v pohodlí obývačky.

 • Rozhranie DLNA PC Media Link umožňuje prehliadanie obsahu PC a domácej siete

  Rozhranie DLNA PC Media Link umožňuje jednoduchý prístup k videám, fotografiám a hudobnému obsahu na Vašom počítači alebo v domácej sieti. Po pripojení prehrávača médií k domácej sieti budete mať bezproblémový prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Prehľadávajte svoju multimediálnu kolekciu v počítači priamo z prehrávača stlačením jedného tlačidla.

 • Prehrávajte multimediálny obsah z pevného disku

  Uvoľnite sa a vychutnajte si multimediálny obsah z pevného disku bez obáv z kompatibility s formátmi súborov. Jednoducho prehrávajte multimediálny obsah s pocitom istoty, že tento prehrávač Philips podporuje väčšinu obľúbených formátov pevných diskov ako FAT32, FAT, a pod.

 • Net TV pre populárne on-line služby na vašom TV

  Zažite bohatý výber online služieb prostredníctvom služby Net TV. Vychutnávajte si filmy, obrázky, infozábavu a ostaný online obsah priamo na obrazovke televízora cez prehrávač médiá HD značky Philips, kedykoľvek sa vám zachce. Stačí pripojiť prehrávač priamo do domácej siete pomocou káblového alebo bezdrôtového pripojenia, potom diaľkovým ovládačom vyhľadať a vybrať želaný obsah. Ponuka Philips vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke vášho televízora.

 • Rozšírte svoj filmový zážitok o 3. rozmer

  Zažite vzrušenie zo sledovania filmov v 3D priamo vo svojej obývačke s vašou úžasnou zbierkou filmov v 2D. Technológia 3D Upgrade využíva najmodernejšiu digitálnu technológiu analýzy video obsahu na diskoch DVD vo formáte 2D na rozlíšenie medzi predmetmi v popredí a pozadí. Tým vytvára mapu hĺbky, prostredníctvom ktorej sa bežný obsah diskov DVD/Blu-ray v 2D, ako aj iné formáty videa v 2D, prekonvertuje do úžasného zobrazenia v 3D. Ak máte kompatibilný televízor Philips, ste ihneď pripravení zažiť 3D obsah v rozlíšení Full HD.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV ponúka jednoduchý a bezdrôtový zážitok zo sledovania televízie založený na 4 pilieroch. Využívajte veľké množstvo online aplikácií v televízore vďaka službe Net TV: požičiavajte si filmy, sledujte zmeškaný TV program a využívajte sociálne médiá. Majte všetko pod kontrolou: prepínajte kanály alebo zadávajte text pomocou inteligentného telefónu či tabletu. A pomocou funkcie SimplyShare si vychutnajte fotografie, hudbu a video z počítača, telefónu alebo tabletu na obrazovke televízora.

 • Prehrávanie videa vo viacerých formátoch

  Prehrávajte a používajte komplexný rad formátov videa – formátov vo vysokom rozlíšení ako MPEG 1/2/4 (MPEG 4 Part 2), H.264, VC-1, H.263, VP6 (640 x 480), DivX Plus HD, DivX 3/4/5/6, Xvid, WMV (V9), AVI, TS, M2TS, TP, TRP, ISO, 3D BD ISO, VOB, DAT, MP4, MPEG, MPG, MOV (MPEG 4, H.264), ASF, FLV (640 x 480), MKV, M4V – bez zdĺhavého konvertovania súborov. Stačí stlačiť tlačidlo prehrávania a môžete sledovať ľubovoľné videá alebo filmy vo vynikajúcej filmovej kvalite a s úžasným priestorovým zvukom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať