Úľava od bolesti vďaka IR žiareniu

  Efektívna úľava od bolesti

  Philips InfraCare zaisťuje efektívnu úľavu od bolesti pre svaly a kĺby. Jej 200 W infračervené teplo je veľmi príjemné a prenikne hlboko do pokožky, zlepší cirkuláciu krvi, čím zaistí efektívnu úľavu v zacielených oblastiach o veľkosti 20 x 30 cm.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Efektívna úľava od bolesti

Hlboko prenikajúce infračervené teplo

 • 200 W infračervená halogénová lampa

  200 W infračervená halogénová lampa

  Model Philips InfraCare HP 3621 je navrhnutý pre efektívnu úľavu od bolesti v oblastiach o veľkosti 20 x 30 cm, ako napríklad rameno, lakeť, lýtko alebo krk. Zariadenie InfraCare obsahuje inovatívnu technológiu infračervenej halogénovej lampy. Špeciálna optika, filter a výkonná 200 W halogénová žiarivka sa optimalizovali, aby poskytli presne koncentrovanú liečbu a 3 x príjemnejšie teplo, pretože je rovnomernejšie rozdeľované do oblasti liečby.

 • Nastaviteľný uhol

  Nastaviteľný uhol

  Zariadenie sa dá jednoducho polohovať až o 40 stupňov smerom dozadu.

 • Hlboko prenikajúce infračervené teplo

  U infračerveného svetla sa preukázalo, že umožňuje efektívnu úľavu od bolesti, ktorú spôsobujú bolesti svalov a stuhnuté kĺby. Príjemné teplo, ktoré vytvára infračervené svetlo, preniká hlboko do pokožky, zvyšuje cirkuláciu a zahrieva vaše svaly. Po upokojení sa svaly automaticky rozohrejú a uvoľnia. Súčasne zvýšená cirkulácia krvi pomáha vášmu telu, aby sa zbavilo nečistôt a rýchlo prepraví dobre okysličenú krv k preťaženým alebo bolestivým svalom, čím zaistí efektívnu úľavu od bolesti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať