Infračervená lampa InfraCare

  Infračervená lampa InfraCare

  Efektívna úľava od bolesti

  Philips InfraCare poskytuje efektívnu úľavu od bolesti svalov a kĺbov. Teplo z 300 W infračervenej lampy je veľmi príjemné a prenikne hlboko do pokožky, podporí krvný obeh a prinesie úľavu v daných „zónach“ s veľkosťou 40 x 30 cm. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Infračervená lampa InfraCare

300 W, Oblasť zónovej terapie, Digitálny časovač HP3631/01 Nájsť podobné výrobky

Efektívna úľava od bolesti

Hlboko prenikajúce infračervené teplo

 • 300 W infračervená halogénová lampa

  300 W infračervená halogénová lampa

  Infračervená lampa Philips InfraCare HP 3631 je navrhnutá pre účinnú úľavu od bolesti v oblastiach o veľkosti 40 x 30 cm, ako sú plece a krk, kríže, stehno, rameno. Zariadenie InfraCare obsahuje inovatívnu technológiu infračervenej halogénovej žiarivky. Špeciálna optika, filter a výkonná 300 W halogénová žiarivka boli optimalizované, aby poskytli zónovú liečbu (40 x 30 cm) a teraz aj oveľa príjemnejší pocit z tepla, pretože infračervené teplo je rovnomernejšie rozdeľované po celej oblasti liečby.

 • Nastaviteľný uhol

  Nastaviteľný uhol

  Infračervená lampa sa dá jednoducho polohovať až o 40 stupňov smerom dozadu.

 • Digitálny časovač na nastavenie osobnej doby ošetrovanie

  Digitálny časovač na nastavenie osobnej doby ošetrovanie

  Dobu ošetrovania možno jednoducho ovládať nastavením odporúčaného alebo preferovaného počtu minút. Digitálny časovač automaticky odpočítava a na konci cyklu poskytne zvukovú odozvu.

 • Hlboko prenikajúce infračervené teplo

  Hlboko prenikajúce infračervené teplo

  U infračerveného svetla sa preukázalo, že umožňuje efektívnu úľavu od bolesti, ktorú spôsobujú bolesti svalov a stuhnuté kĺby. Príjemné teplo, ktoré vytvára infračervené svetlo, preniká hlboko do pokožky, stimuluje cirkuláciu krvi a zahrieva vaše svaly. Po upokojení sa svaly automaticky uvoľnia a upokoja. Teplo zároveň zlepšuje pružnosť tkaniva, vďaka čomu znižuje stuhnutosť kĺbov a zvyšuje ich pohyblivosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať