SalonDry Pro

  Sušič vlasov

  Fén, ktorý by profesionáli používali doma

  Chcete sušiť svoje vlasy ako skutoční profesionáli? Fén SalonPro s prvotriednym sušiacim výkonom 2100 W je presne to, čo potrebujete, ak chcete vytvoriť vyfúkaný účes ako zo salónu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SalonDry Pro Sušič vlasov

2100 W, IonBoost, Keramický difuzér HP4891/00 Nájsť podobné výrobky

Fén, ktorý by profesionáli používali doma

SalonPro

 • Deväť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre maximálnu kontrolu

  Deväť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre maximálnu kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý konečný výsledok. Deväť odlišných nastavení poskytuje maximálnu kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre vás.

 • Profesionálny výkon 2100 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Profesionálny výkon 2100 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Tento 2100 W profesionálny sušič vlasov vytvára silný prúd vzduchu. Výsledná kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje styling vašich vlasov.

 • Úzky koncentrátor poskytuje presne nasmerovaný prúd vzduchu

  Úzky koncentrátor poskytuje presne nasmerovaný prúd vzduchu

  Zúžený nástavec sušiča vlasov zaručuje, že vzduch prúdi len tam, kam chcete. Vďaka tomu dosiahnete precízny styling, vhodný najmä na jemné dotvarovanie a finálne úpravy účesu.

 • Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Tento pribalený keramický prvok má za úlohu zabrániť nadmernému vysušeniu vlasov. Produkuje infračervené svetlo, ktoré je príjemne teplé a pomáha vaše vlasy sušiť zvnútra. Zároveň ich chráni pred nadmerným vysušením, bez kompromisov v oblasti rýchlosti a účinnosti.

 • Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Zvýšte atraktivitu svojho účesu pomocou ionizačnej úpravy. Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú ich zakončenia, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia pre stylery účesov vo forme tlačidla CoolShot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • Háčik na jednoduché uskladnenie pre pohodlné odkladanie

  Háčik na jednoduché uskladnenie pre pohodlné odkladanie

  Pogumovaný háčik sa nachádza na spodnej časti rukoväte a poskytuje ďalšiu možnosť odkladania. Je veľmi praktický najmä pri použití v domácnosti alebo pri pobyte v hoteli.

 • Keramický objemový difuzér pre zvýšenú ochranu a bohatý objem

  Objemový difuzér suší vlasy rýchlo a rovnomerne, aby sa vlasy nestrapatili a zvýšil sa ich objem. Difuzér je pokrytý veľmi kvalitnou keramickou vrstvou. Tým sa vlasy chránia a zároveň sa stávajú jemnejšími a lesklejšími – ide o ideálny nástroj na tvorbu zdravo vyzerajúcich kučier a pružných účesov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať