Domáce kino Soundbar

  Zdokonaľte svoj zážitok z HD TV

  Vdýchnite svojim filmom a hrám život pomocou fantastického priestorového zvuku. S hudobným výkonom 300 W, integrovaným rozbočovačom HDMI a subwooferom – teraz si ich vychutnáte so zvukom a obrazom vysokej kvality a bez neporiadku! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zdokonaľte svoj zážitok z HD TV

s výkonným subwooferom

 • Funkcia Dolby Virtual Speaker pre realistický priestorový zvuk

  Funkcia Dolby Virtual Speaker pre realistický priestorový zvuk

  Funkcia Dolby Virtual Speaker je dômyselná technológia virtualizácie zvuku, ktorá vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému dvoch reproduktorov. Vysoko pokročilé priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Prehrávanie DVD je zdokonalené rozšírením 2-kanálového prostredia. V kombinácii so spracovaním systémom Dolby Pro Logic II sa ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Funkcia MP3 Link umožňuje prehrávanie súborov MP3 priamo z Vášho prenosného multimediálneho prehrávača na Vašom systéme domáceho kina. Stačí zapojiť váš MP3 prehrávač do zabudovaného konektora MP3 Link a vychutnávať si hudbu vo formáte MP3 v špičkovej zvukovej kvalite, ktorú poskytuje systém domáceho kina Philips. MP3 Link prenesie Vašu prenosnú hudbu do pohodlia Vašej obývačky.

 • Dizajn zariadenia ideálne vhodný pre 81 cm (32”) a väčší plochý TV

  Dizajn zariadenia ideálne vhodný pre 81 cm (32”) a väčší plochý TV

  Reproduktor domáceho kina SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 81 cm (32”) obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • USB Link prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  USB Link prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandard protokolu na pohodlné prepojenie počítačov, periférií a zariadení spotrebnej elektroniky. S pripojením USB Link stačí zapojiť vaše zariadenie USB, vybrať film alebo hudbu a prehrať ich.

 • Integrovaný rozbočovač HDMI pohodlne pripojí zariadenia k TV

  Integrovaný rozbočovač HDMI pohodlne pripojí zariadenia k TV

  Rozbočovač HDMI uľahčí pripájanie všetkých vašich zariadení k televízoru bez použitia nadmerného množstva káblov. Poskytuje pohodlie na vychutnávanie tej najlepšej zvukovej kvality pri sledovaní rozličného obsahu na plochom televízore. Všetky vaše zariadenia HDMI môžete pripojiť priamo do rozbočovača HDMI v systéme domáceho kina a potom pripojiť plochý televízor len pomocou jedného kábla. S takouto konfiguráciou si jednoducho vychutnáte filmy alebo TV programy s obrazom a zvukom vo vysokom rozlíšení a nemusíte sa babrať s káblami!

 • Celkový výstupný výkon 300 W RMS

  Celkový výstupný výkon 300 W RMS
 • Flexibilné umiestnenie na stenu alebo pracovný stôl

  Flexibilné umiestnenie na stenu alebo pracovný stôl
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať