• KA

  Reproduktor Soundbar

  Výkonný zvuk pre každý televízor

  Model HTL5140 zariadenia SoundBar so štíhlym dizajnom a maximálnym výkonom 320 W je vďaka svojej špičkovej, štýlovej kovovej povrchovej úprave vhodný na nástennú inštaláciu alebo umiestnenie na stolík. S pripojením HDMI ARC, vstupom HDMI pre video a rozhraním Bluetooth® s technológiou aptX® a AAC pre bezdrôtový prenos hudby. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

2.1 kanálový bezdrôtový subwoofer, Bluetooth® aptX, AAC a NFC, 1 vstup HDMI a výstup HDMI ARC, 320 W HTL5140B/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný zvuk pre každý televízor

s bezdrôtovým subwooferom

 • Mohutný zvukový výstup s výkonom 320 W

  Mohutný zvukový výstup s výkonom 320 W

  Vďaka dvom jednotkám (každá so 4 basovými reproduktormi a 2 výškovými reproduktormi) je zvuk dokonale vyvážený. Ich celkový zvukový výkon je 320 W, ku ktorému sa pripája mohutný bas z  17-litrového subwoofera.

 • Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Prejdite na digitálny systém a získajte z vašej hudby a filmov maximum. Aj stereofonická hudba znie skvele, lebo systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zlepšujú a zosilňujú digitálnu hudbu aj zvuk videí, vďaka čomu váš reproduktor domáceho kina vytvára skutočne úchvatný priestorový zvuk.

 • Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pre bezdrôtový prúdový prenos hudby

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Výškový reproduktor z mylaru pre ostrý zvuk

  Jedinečný mylarový materiál používaný vo výškových reproduktoroch zaručuje neuveriteľnú ostrosť zvuku. Plný rozsah vysokých frekvencií je dokonale reprodukovaný, vďaka čomu hudba skutočne ožíva a filmy znejú tak, ako by mali. Výškový reproduktor je podstatnou súčasťou 2-pásmového dizajnu, pretože zdokonaľuje vysoké frekvencie, výsledkom čoho je čistejší, priestorovo bohatší a presnejší zvuk v dokonalom súlade so zvukom basového reproduktora. Zvýšená jasnosť znamená, že dokážete v hudbe identifikovať všetky elementy. Rozpoznajte jednotlivé nástroje, počúvajte jasnejšie vokály a vychutnajte si svoju hudbu plnú sviežich detailov.

 • Pripojte sa k jednému vstupu HDMI a získajte skvelú kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnajte si úchvatný obraz 3D a krištáľovo čistý 5.1-kanálový alebo 7.1-kanálový zvuk jednoduchým pripojením zvukového výstupu HDMI na prehrávači do prijímača AV so zobrazením 2D.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať