Domáce kino 5.1

  HDMI

  Domáce kino 5.1

  Úžasný priestorový zvuk s hlbokými výkonnými basmi

  Tento plne digitálny systém poskytuje vynikajúci priestorový zvuk, čím prináša zážitok kina u vás doma. Prehráva široké spektrum formátov z akéhokoľvek typu disku a aj z prenosných prehrávačov a kľúčov USB. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

Výkon 1000 W RMS, Prehrávanie DVD HTS3373/12 Nájsť podobné výrobky

Úžasný priestorový zvuk s hlbokými výkonnými basmi

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie JPEG z digitálnych fotoaparátov

  Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie JPEG z digitálnych fotoaparátov

  Prehrá v podstate akýkoľvek požadovaný formát médií - WMV, DivX, MP3 alebo JPEG. Vyskúšajte neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

 • Prehráva disky CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL

  Prehráva disky CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL

  Prehrá v podstate akékoľvek požadované typy diskov - CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW alebo DVD+R DL. Vyskúšajte neprekonateľnú flexibilitu a pohodlie pri prehrávaní všetkých typov diskov na jednom zariadení.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Program Energy Star pre energetickú účinnosť a nízku spotrebu energie

  Domáce elektrické spotrebiče označené logom Energy Star sú navrhnuté tak, aby spotrebúvali menej energie, čím šetria peniaze a pritom znižujú znečistenie životného prostredia. Výrobky vyhovujúce norme Energy Star v skutočnosti spotrebúvajú v pohotovostnom režime menej ako 1 watt elektrickej energie. Spoločnosť Philips ako partner programu Energy Star vyvíja produkty, ktoré vyhovujú normám Energy Star pre energetickú účinnosť. Dosahuje sa to nízkou spotrebou energie v pohotovostnom režime prostredníctvom inovatívne navrhnutej sústavy obvodov pre pohotovostný režim a prísnym výberom komponentov vyrobených z vysokoúčinných materiálov.

 • Pokročilý zosilňovač triedy D pre kompaktný a výkonný zvuk

  Pokročilý zosilňovač triedy D pre kompaktný a výkonný zvuk
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať