Bezdrôtový systém Home Theater

  Bezdrôtový systém Home Theater

  Vyskúšajte všetko bezdrôtovo

  Štýlový a kompaktný, plne digitálny systém domácej zábavy prehráva takmer všetky druhy diskov v priestorovom zvuku pomocou technológií Dolby, DTS či SACD. Relaxujte v pohodlí vášho domova.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyskúšajte všetko bezdrôtovo

 • 12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • PAL a NTSC Progressive Scan zabezpečí ostrý obraz

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazovky, čo má za následok viditeľne ostrejší obraz. Namiesto toho, aby boli na obrazovku odoslané najprv polia s nepárnymi riadkami, za ktorými nasledujú polia s párnymi riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Vytvorí sa stabilný obraz s vysokým rozlíšením, ktorý poskytne skvelý zážitok z pozerania.

 • Reproduktor s kužeľ. klenbou vylepšuje vysoké frekv. SACD

  Reproduktor s kužeľovou klenbou vylepšuje zvuk SACD na najvyšších frekvenciách zachytením každého malého rozdielu a modulácie zvuku, používa sa extrémne ľahká a pevná membrána od výrobcu LEXAR. Tá umožňuje reproduktoru priniesť širšiu škálu zvukových frekvencií. Špeciálny kužeľový tvar reflexného taniera zaisťuje širšie šírenie zvuku vyšších frekvencií. To má za následok fantasticky čisté a jemné výšky a celkovo viac vyvážený zvukový dojem.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, (S)VCD, DivX, MPEG4

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R, CD-RW a Windows Media™ Audio

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Fotografie (JPEG) s hudobnou prezentáciou

  Zdieľajte fotografie s rodinou a priateľmi zábavnejšou formou! Spustite prezentáciu fotografií s hudbou prehrávanou v pozadí. Tento produkt spoločnosti Philips podporuje súbežné prehrávanie obrázkov JPEG a skladieb MP3. Skontrolujte, či sú súbory pre hudobnú prezentáciu uložené na tom istom médiu. Vyberte si obľúbené skladby MP3 a spustite prezentáciu obrázkov JPEG.

 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať