Domáce kino Soundbar

  Domáce kino Soundbar

  Veľkolepý priestorový zvuk bez spleti káblov

  Zažite veľkolepý priestorový zvuk bez spleti káblov. Zariadenie Philips SoundBar s technológiou Virtual Surround Sound v sebe ukrýva dokonalé domáce kino, vrátane prehrávania diskov Blu-ray vo vysokom rozlíšení! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino Soundbar

Blu-ray, Vhodné pre iPod/iPhone HTS5131/12 Nájsť podobné výrobky

Veľkolepý priestorový zvuk bez spleti káblov

Posadnutí zvukom

 • Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk pre realistický filmový zážitok

  Virtuálny priestorový zvuk od spoločnosti Philips vytvára bohatý a pohlcujúci priestorový zvuk pomocou systému s menej ako piatimi reproduktormi. Špičkové priestorové algoritmy verne reprodukujú zvukové charakteristiky, ktoré sa vyskytujú v ideálnom 5.1-kanálovom prostredí. Ľubovoľný vysokokvalitný stereofónny zdroj sa tak premení na realistický viackanálový priestorový zvuk. Ak si chcete vychutnať fantastický priestorový zvuk, už nemusíte kupovať ďalšie reproduktory, káble ani stojany.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Prehráva disky Blu-ray, DVD, VCD, CD a obsah zariadení USB

  Prehráva disky Blu-ray, DVD, VCD, CD a obsah zariadení USB

  Prehrá prakticky ľubovoľný disk a formát médií, ktorý si budete želať – či už disky Blu-ray, DVD, VCD, CD alebo obsah zariadení USB. Vychutnajte si neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina.

 • Navrhnutý tak, že zabraňuje hromadeniu prachu a znižuje skreslenie zvuku

  Navrhnutý tak, že zabraňuje hromadeniu prachu a znižuje skreslenie zvuku

  Špeciálny sieťkový materiál odolný voči prachu chráni reproduktory pred akýmikoľvek nečistotami, ktoré môžu ovplyvňovať rozptyl zvuku.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

 • Jednoduchý prístup k obľúbeným videám lokality YouTube a fotografiám Picasa

  Jednoduchý prístup k obľúbeným videám lokality YouTube a fotografiám Picasa

  Teraz môžete pozerať videá portálu YouTube a fotografie služby Picasa na obrazovke svojho televízora. Vychutnajte si obrovskú zbierku online videí na väčšej obrazovke bez toho, aby ste museli zapnúť počítač. Stačí sa uistiť, že je prehrávač diskov Blu-ray alebo systém domáceho kina pripojený na internet – buď bezdrôtovo, alebo pomocou kábla pripojeného ku konektoru LAN – a potom sa pohodlne usadiť a vychutnať si to najlepšie zo služieb YouTube a Picasa.

 • Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 400 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • SoundBar so zaobleným dizajnom pre širší rozptyl zvuku

  SoundBar so zaobleným dizajnom pre širší rozptyl zvuku
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Ak chcete zariadenie inovovať, aby ste získali prístup na YouTube a Picasa, prejdite na stránku www.philips.com/support
 • Bližšie informácie nájdete na stránke www.philips.com/blu-ray

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať