Domáce kino 5.1

  Posadnutí zvukom

  Maximalizujte svoj zážitok zo zvuku domáceho kina pomocou nasmerovaných 3-smerných reproduktorov! Prehrávajte všetok obľúbený multimediálny obsah vrátane diskov Blu-ray na inovatívnom systéme domáceho kina série Philips 5000 Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

3D nasmerované reproduktory, Prehrávanie diskov 3D Blu-ray HTS5560/12 Nájsť podobné výrobky

Posadnutí zvukom

Skutočný priestorový zvuk ako z domáceho kina

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • 3D nasmerované reproduktory rovnomerne rozptyľujú zvuk po miestnosti

  3D nasmerované reproduktory rovnomerne rozptyľujú zvuk po miestnosti

  3D nasmerované reproduktory majú nasmerované budiče, ktoré vysielajú zvuk nielen dopredu, ale aj do bokov, čím vytvárajú širšiu zónu ideálneho posluchu, takže si môžete vychutnať takmer rovnako intenzívny a pohlcujúci priestorový zvuk ako v kine.

 • Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Technológia DoubleBASS pre plnšie a hlbšie basy

  Funkcia DoubleBASS zabezpečí, že z kompaktných subwooferov budete počuť aj tie najhlbšie basové tóny. Zachytáva nízke frekvencie a transformuje ich do počuteľného spektra subwoofera - a tak prináša hlbší a výraznejší zvuk a neobmedzený a bezkonkurenčný poslucháčsky zážitok.

 • Podpora bezdrôtového pripojenia zadných reproduktorov pre menej káblov v miestnosti

  Podpora bezdrôtového pripojenia zadných reproduktorov pre menej káblov v miestnosti

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám poskytujú flexibilitu a mobilitu pri ich umiestňovaní. Tieto bezdrôtové reproduktory, vyvinuté technológiou s nulovým rušením, prinášajú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení. Bezdrôtové zadné reproduktory Philips si môžete dokúpiť samostatne.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Prehráva disky Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD a obsah zariadení USB

  Prehráva disky Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD a obsah zariadení USB

  Prehrá prakticky ľubovoľný disk a formát médií, ktorý si budete želať – či už disky Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD alebo obsah zariadení USB. Vychutnajte si neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na vašom televízore a systéme domáceho kina.

 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Elegantný s vysokolesklou povrchovou úpravou s jedinečnými dotykovými ovládacími prvkami

  Elegantný s vysokolesklou povrchovou úpravou s jedinečnými dotykovými ovládacími prvkami
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať