Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Výkonný priestorový zvuk ako v kine s hlbokými basmi

  Rozpumpujte krv v žilách vašej domácej zábavy pomocou tohto systému domáceho kina Philips HTS5593. Reproduktory s dvojitými basovými trubicami poskytujú výkon až 1000 W, ako aj priestorový zvuk a úžasnú kvalitu pri prehrávaní diskov 3D Blu-ray. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

Double Bass Sound, 3D Blu-ray HTS5593/12 Nájsť podobné výrobky

Výkonný priestorový zvuk ako v kine s hlbokými basmi

Posadnutí zvukom

 • Výkonné reproduktory s dvojitými basovými trubicami pre skvelý zvuk

  Výkonné reproduktory s dvojitými basovými trubicami pre skvelý zvuk

  Výkonné reproduktory so systémom Bass-Reflex a dvojitými basovými trubicami zvýrazňujú nižšie frekvencie a produkujú pevný a hlboký basový zvuk. Budete počuť aj ten najnižší šepot, ako aj najhlbšie dunenie.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Rozbočovač HDMI na pripojenie zariadení HDMI so skvelým zvukom a obrazom

  Rozbočovač HDMI na pripojenie zariadení HDMI so skvelým zvukom a obrazom

  Rozbočovač HDMI obsahuje ďalšie porty HDMI, ktoré umožňujú pohodlne pripájať ďalšie zariadenia k Vášmu domácemu kinu, napríklad hernú konzolu alebo jednotku set-top box HD. Keď si zariadenia pripojíte cez rozbočovač HDMI, môžete si vychutnávať zvuk a obraz vo vysokom rozlíšení na všetkých zábavných zariadeniach.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Domáce kino a prehrávač Blu-ray od spoločnosti Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú celý rad zdokonalených funkcií, vrátane Net TV, SimplyShare a MyRemote. Služba Net TV prináša na vašu televíznu obrazovku široký výber informácií a zábavy online vďaka službám, ako je video na požiadanie. Pomocou funkcie SimplyShare sa môžete dostať k svojim fotografiám, hudbe a filmom uloženým v počítači z pohodlia svojej pohovky. Prostredníctvom aplikácie MyRemote od spoločnosti Philips môžete svoje domáce kino ovládať pomocou telefónu smartphone alebo tabletu.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 1000 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať