DVD systém domáceho kina

  Zvuk, ktorý vás obklopí

  Tento elegantný a bezproblémový systém, ktorý kombinuje štýl a výkon, vám poskytuje nekonečné hodiny zážitkov zo sledovania a počúvania. Takže sa pohodlne usaďte a ponorte sa do filmov a huby v pohodlí vášho domova.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zvuk, ktorý vás obklopí

s funkciou Ambisound

 • Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • HDMI 1080i so vzorkovaním videa s vysokým rozlíšením

  HDMI 1080i so vzorkovaním videa s vysokým rozlíšením

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Odstraňuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s DVI (Digital Video Interface).

 • Vstup MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Vstup MP3 pre prehrávanie hudby z prenosných prehrávačov médií

  Vstup MP3 využíva technológiu Plug and Play, ktorá umožňuje priame prehrávanie obsahu MP3 prostredníctvom systému domáceho kina jednoduchým pripojením vášho prenosného MP3 prehrávača do zabudovaného konektora slúchadiel. Teraz si môžete vychutnať vynikajúcu kvalitu zvuku systému domáceho kina Philips pri prehrávaní obľúbenej hudby zo svojho prenosného MP3 prehrávača.

 • Drevené reproduktory pre vynikajúci prirodzený zvuk

  Drevené reproduktory pre vynikajúci prirodzený zvuk

  Príroda nám poskytuje to najlepšie. V neposlednej rade aj drevo. Pri dreve sa dokázalo, že obsahuje akustické charakteristiky, vďaka ktorým je jedinečne vhodné pre použitie vo zvukovom vybavení a nástrojoch. Jemné hudobné nástroje, ako klavíry a husle sa vyrábajú z dreva z dobrého dôvodu - z rovnakého dôvodu, prečo majú reproduktory drevený obal. Ponorte sa do bohatého a realistického zážitku z počúvania, ktorý vám zabezpečia tieto drevené reproduktory.

 • Kompaktný dizajn, ktorý sa hodí kdekoľvek

  Kompaktný dizajn, ktorý sa hodí kdekoľvek
 • Rýchle a jednoduché nastavenie pre inštaláciu bez rušenia

  Rýchle a jednoduché nastavenie pre inštaláciu bez rušenia
 • Priame rozhranie USB prehráva fotografie a hudbu z USB jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k USB portu na vašom DVD systéme Philips. Vaša digitálna hudba a fotografie budú prehrané priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle so svojou rodinou a s priateľmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať