Reproduktory pre domáce kino

  Pridajte do svojho televízora kvalitný priestorový zvuk 5.1

  Pridajte do svojho televízora kvalitný priestorový zvuk bez spleti káblov. Philips SoundBar s funkciou Ambisound Vám umožní užívať si skvelú zábavu s TV a filmami pomocou prehrávača diskov Blu-ray alebo DVD vo viackanálovom priestorovom zvuku ako v kine.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pridajte do svojho televízora kvalitný priestorový zvuk 5.1

Posadnutí zvukom

 • Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Ambisound pre priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Dolby Digital a Pro Logic DTS pre skvelý priestorový zvuk

  Prejdite na digitálny systém a získajte z vašej hudby a filmov maximum. Aj stereofonická hudba znie skvele, lebo systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zlepšujú a zosilňujú digitálnu hudbu aj zvuk videí, vďaka čomu váš reproduktor domáceho kina vytvára skutočne úchvatný priestorový zvuk.

 • Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Dotykový panel na jednoduché ovládanie prehrávania a hlasitosti

  Ovládanie cez intuitívny dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iných možností prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Flexibilné umiestnenie na stenu, stôl alebo stojan

  Vychutnajte si univerzálnosť tohto systému domáceho kina, ktorý Vám umožní umiestniť ho na akékoľvek požadované miesto. Produkt vyzerá vynikajúco a funguje bez kompromisov bez ohľadu na to, či ho dáte na TV stojan, na stôl alebo upevníte na stenu. Tentoraz budete môcť rozhodnúť o vzhľade Vašej domácnosti bez toho, aby ste sa vzdali fantastického zážitku z domáceho kina.

 • Rozbočovač HDMI na pripojenie zariadení HDMI so skvelým zvukom a obrazom

  Rozbočovač HDMI na pripojenie zariadení HDMI so skvelým zvukom a obrazom

  Rozbočovač HDMI obsahuje ďalšie porty HDMI, ktoré umožňujú pohodlne pripájať ďalšie zariadenia k Vášmu domácemu kinu, napríklad hernú konzolu alebo jednotku set-top box HD. Keď si zariadenia pripojíte cez rozbočovač HDMI, môžete si vychutnávať zvuk a obraz vo vysokom rozlíšení na všetkých zábavných zariadeniach.

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z iPodu/iPhonu/MP3 prehrávača

  Zvukový vstup umožňuje jednoducho prehrávať hudbu priamo zo zariadenia iPod/iPhone/iPad, MP3 prehrávača alebo notebooku cez jedno pripojenie k domácemu kinu. Jednoducho pripojte svoje zvukové zariadenie do konektora zvukového vstupu a vychutnávajte si hudbu vo vynikajúcej kvalite domáceho kina Philips.

 • Dizajn SoundBar ideálny pre ploché TV s uhlopriečkou 102 cm (40") a väčšou

  Dizajn SoundBar ideálny pre ploché TV s uhlopriečkou 102 cm (40") a väčšou

  SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 102 cm (40") obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Výkon 300 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu

  Výkon 300 W RMS zaručí skvelý zvuk pre filmy a hudbu
 • Jednoduché pripojenie televízora prostredníctvom jedného kábla HDMI

  Jednoduché pripojenie televízora prostredníctvom jedného kábla HDMI
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Toto domáce kino možno skombinovať so všetkými ostatnými televízormi Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať