Domáce kino

  Zvádzanie zvukom

  Oddajte sa skúsenosti z 5.1 surround zvuku z integrovaného systému v jednom kuse v akomkoľvek druhu miestnosti. Špeciálne navrhnuté tak, aby sa zhodovalo s Philips Aurea TV, tento SoundBar s funkciou Ambisound dodáva skvelú kvalitu zvuku a obrazu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zvádzanie zvukom

s funkciou Ambisound

 • SoundBar s integrovanými reproduktormi, zosilňovačmi a DVD prehrávačom

  SoundBar s integrovanými reproduktormi, zosilňovačmi a DVD prehrávačom

  SoundBar predstavuje univerzálne riešenie domáceho kina, ktoré zaisťuje vynikajúci 5.1-kanálový priestorový zvuk pre pohlcujúci zážitok z filmu. SoundBar, ktorý integruje reproduktory, zosilňovače a DVD prehrávač, predstavuje všetko, čo potrebujete mať pod televízorom. Pomôže vám uchovať vašu obývačku tak, ako chcete, avšak dodáva vynikajúci zážitok z viackanálového zvuku - pre filmové momenty zdieľané s priateľmi a rodinou.

 • Uložte svoj iPod na prehrávanie médií s ovládaním na obrazovke

  Uložte svoj iPod na prehrávanie médií s ovládaním na obrazovke

  Dokovacia stanica, ktorá sa dodáva s vaším systémom domáceho kina, vám umožní prehrávať filmy, hudbu a fotografie z vášho prehrávača iPod. Okrem toho môžete ovládať prehrávač iPod a prechádzať cez jeho obsah na TV obrazovke - a to všetko pomocou diaľkového ovládania systému domáceho kina. Dok prináša prenosnú zábavu do vášho života - s absolútnym pohodlím a jednoduchosťou použitia.

 • Zodpovedá Aurea TV v elegantnom dizajne na mieru

  Zodpovedá Aurea TV v elegantnom dizajne na mieru

  Dotknite sa dizajnu splývajúceho s vašou obývačkou, ktorý bol navrhnutý pre oslnivú Aurea TV - tento SoundBar je zrodený pre ohromenie svojim vzhľadom a výkonom. Oddávajte sa výnimočným zážitkom z domáceho kina bez kompromisov voči vášmu životnému štýlu.

 • Vhodné pre akýkoľvek plochý TV s optimálnym prispôsobením pre 42” (107 cm) TV alebo väčší

  Vhodné pre akýkoľvek plochý TV s optimálnym prispôsobením pre 42” (107 cm) TV alebo väčší

  SoundBar dodá nádych dômyselnosti a pôvabu akejkoľvek obývačke. Aj napriek tomu, že je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre plochý TV so 107 cm (42”) obrazovkou alebo väčšou, tiež sa bude hodiť pod akýkoľvek iný plochý TV ako spoločník – pričom dokonale zapadne do vášho interiéru a životného štýlu.

 • Ovládanie cez dotykový panel pre jednoduché prehrávanie a ovládanie hlasitosti

  Ovládanie cez dotykový panel pre jednoduché prehrávanie a ovládanie hlasitosti

  Ovládanie cez dotykový panel umožňuje ovládanie hlasitosti a iné možnosti prehrávania jednoduchým stlačením dotykových ovládacích prvkov na prednom paneli.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • 5.1-kanálový priestorový zvuk Ambisound z menšieho počtu reproduktorov

  5.1-kanálový priestorový zvuk Ambisound z menšieho počtu reproduktorov

  Technológia Ambisound vytvára skutočne obklopujúci viackanálový priestorový zvuk z menšieho počtu reproduktorov. Zabezpečuje pohlcujúci zážitok z 5.1-kanálového zvuku bez obmedzenia pozície na sedenie, tvaru alebo veľkosti miestnosti a bez neporiadku spôsobeného viacerými reproduktormi a káblami. Prostredníctvom kombinovaného efektu psychoakustického fenoménu, priestorového spracovania a presného nasmerovania budičov Vám Abisound dodáva viac hudby z menšieho počtu reproduktorov.

 • Dokonalá kvalita zvuku s jemnými kužeľovými výšk. repr. a DoubleBASS

  Dokonalá kvalita zvuku s jemnými kužeľovými výšk. repr. a DoubleBASS

  Kvalitu zvuku, ktorá akoby bola z iného sveta, vám prináša DoubleBASS a jemné kužeľové výškové reproduktory. DoubleBASS zachytí nízke frekvencie a opätovne ich vytvorí v zvukovom rozsahu subwoofera, takže budete počuť aj najhlbšie basové tóny. Jemné kužeľové výškové reproduktory vyčistia frekvencie vysokého a stredného pásma, ktoré zlepšujú čistotu zvuku a rozširujú zvukovú scénu - takže budete všetko počuť vo svojej kompletnej čistote.

 • Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Faroudja DCDi pre neuveriteľne ostré vysoko kvalitné video

  Vychutnajte si neuveriteľne ostrý obraz vo vysokej kvalite na vašom TV s progresívnym riadkovaním so systémom Faroudja DCDi. Tento systém potláča rozmazané hrany, ktoré sa objavujú pri prehrávaní s bežným prekladaným riadkovaním, hlavne pri pohybujúcich sa objektoch - akčné scény tak vyzerajú úplne prirodzene. Pozdvihnite svoj divácky zážitok na vyššiu úroveň s čistejším a plynulejším obrazom.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať