Domáce kino 5.1

  Domáce kino 5.1

  Ponorte sa do zvukových detailov každého filmu

  Vďaka domácemu kinu Philips HTS8562 s technológiou Crystal Clear Sound si vypočujete a oceníte každý akustický detail tak, ako to chcel umelec alebo režisér. Táto technológia znižuje mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachováva presnosť pôvodného hudobného obsahu bez akéhokoľvek skreslenia. Zobraziť všetky výhody

 • Ponorte sa do zvukových detailov každého filmu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domáce kino 5.1

3D Blu-ray, dok pre iPod/iPhone HTS8562/12 Nájsť podobné výrobky

Ponorte sa do zvukových detailov každého filmu

Posadnutí zvukom

 • Špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory prinášajú krištáľovo čistý zvuk

  Špičkové jemné kužeľové výškové reproduktory prinášajú krištáľovo čistý zvuk

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

 • Automatická kalibrácia zosynchronizuje reproduktory pre dokonalú akustiku

  Automatická kalibrácia zosynchronizuje reproduktory pre dokonalú akustiku

  Nastavenie domáceho kina Philips na optimálny zvukový zážitok je teraz hračkou. Jedným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní spustíte inteligentný predinštalovaný softvér na kalibráciu zvuku, ktorý do reproduktorov odošle testovacie signály. Tieto signály zachytí a analyzuje mikrofón na automatickú kalibráciu a vykonajú sa nevyhnutné úpravy, pričom sa zohľadnia vzdialenosti medzi reproduktormi a polohami poslucháčov, hlasitosť a odozva oneskorenia audiosignálov z každého reproduktora. Za 60 sekúnd sa zdokonalí a optimalizuje zvukový zážitok vo vašej miestnosti.

 • Rozbočovač HDMI na pripojenie zariadení HDMI so skvelým zvukom a obrazom

  Rozbočovač HDMI na pripojenie zariadení HDMI so skvelým zvukom a obrazom

  Rozbočovač HDMI obsahuje ďalšie porty HDMI, ktoré umožňujú pohodlne pripájať ďalšie zariadenia k Vášmu domácemu kinu, napríklad hernú konzolu alebo jednotku set-top box HD. Keď si zariadenia pripojíte cez rozbočovač HDMI, môžete si vychutnávať zvuk a obraz vo vysokom rozlíšení na všetkých zábavných zariadeniach.

 • So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  So vstavaným WiFi môžete používať pripojené médiá bezdrôtovo

  Vďaka vstavanému pripojeniu WiFi stačí, ak pripojíte svoje domáce kino priamo k domácej sieti a môžete si vychutnať bohatý výber populárnych služieb online. Potešte sa najlepšími webovými lokalitami, ktoré ponúkajú filmy, obrázky, infozábavu a iný online obsah prispôsobený na mieru rozmerom Vašej televíznej obrazovky.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Funkcia Smart TV na využívanie služieb online a prístup k multimédiám prostredníctvom televízora

  Systémy domáceho kina Philips s funkciou Smart TV vám ponúkajú množstvo vylepšení, vrátane Net TV, DLNA a diaľkového ovládania MyRemote. Net TV prináša do vášho televízora široké spektrum online informácií a zábavy. Stačí vybrať Net TV v ponuke Doma a môžete začať s prehliadaním služieb ako napríklad požičovne videí na požiadanie* s najhorúcejšími filmovými novinkami v rozlíšení HD či funkciu Catch-up TV. S funkciou DLNA získate jednoduchý prístup k fotkám, hudbe a filmom v počítači z pohodlia vášho gauča. Neviete, kam ste položili diaľkové ovládanie? Nevadí, vďaka aplikácii Philips MyRemote môžete prepínať domáce kino prostredníctvom svojho inteligentného telefónu alebo počítača tablet PC.

 • Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Funkcia bezdrôtových zadných reproduktorov na bezproblémové umiestnenie

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  Krištáľovo čistý zvuk pre vynikajúcu čistotu a zvukové detaily

  So zvukom Crystal Clear Sound od spoločnosti Philips teraz dokážete zachytiť a oceniť každý zvukový detail v jeho realistickej podobe tak, ako to chcel umelec alebo režisér! Zvuk Crystal Clear Sound reprodukuje zdroj zvuku – či už ide o akčný film, muzikál alebo živé vystúpenie – verne, presne a bez akéhokoľvek skreslenia. Domáce kiná Philips so zvukom Crystal Clear Sound znižujú mieru spracovania zvuku na minimum, čím zachovávajú čistotu pôvodného hudobného obsahu. Výsledkom je lepšia vernosť zvuku, ktorú priamo zachytí aj Váš sluch.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Informácie, či je služba video na požiadanie dostupná vo Vašej krajine, nájdete na lokalite www.philips.com/blu-ray.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať