Domáce kino 5.1

  Priestorový zvuk zo všetkých uhlov, presne ako v kine

  Vyše 70 % ľudí, ktorí hodnotili zvuk* dáva prednosť technológii 360Sound od spoločnosti Philips. Reproduktory 360Sound, skonštruované so zvukovými budičmi na prednej strane a na bokoch, rovnomerne vyplnia miestnosť priestorovým zvukom, presne ako v kine. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Priestorový zvuk zo všetkých uhlov, presne ako v kine

Posadnutí zvukom

 • 360Sound vyplní miestnosť zvukom zo všetkých uhlov

  360Sound vyplní miestnosť zvukom zo všetkých uhlov

  Funkcia 360Sound, ktorá sa výrazne odlišuje od konvenčného 5.1-kanálového domáceho kina, je originálne navrhnutá s troma budičmi v každom satelitnom reproduktore – jedným predným a dvoma bočnými, ktoré sú natočené pod uhlom, aby okolo vás rozprúdili pohlcujúci zvuk. Okrem princípu dipólov využíva spoločnosť Philips patentovaný algoritmus, ktorý ďalej vylepšuje priestorový zvukový efekt. 360Sound, skonštruovaný pomocou špičkových akustických komponentov, ako sú jemné kužeľové výškové reproduktory, neodýmiové magnety a digitálne zosilňovače triedy D, zaručuje výnimočný zvuk zo všetkých uhlov – a poskytne vám skutočný kinový zážitok priamo vo vašej domácnosti.

 • Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Blu-ray pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu technológie pripínania obrazov, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, aby sa ich ľavé a pravé šošovky otvárali a zatvárali synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vzniká v domácom kine obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania filmov v 3D na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Disky Blu-ray tiež prinášajú nekomprimovaný priestorový zvuk, takže si vychutnáte neuveriteľne realistický poslucháčsky zážitok.

 • Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Philips Net TV cez sieť Wi-Fi pre služby online priamo v TV

  Zažite bohatý výber online služieb so službou Net TV. Vychutnajte si filmy, obrázky, zábavu s využitím informačných technológií a iný online obsah priamo na TV, a to všade, kde budete chcieť. Jednoducho pripojte domáce kino priamo k domácej sieti prostredníctvom ethernetového pripojenia a pomocou diaľkového ovládača televízora získate priamy prístup k želanému obsahu na sledovanie. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho TV. Okrem toho môžete prostredníctvom počítačovej siete s certifikáciou DLNA a pomocou diaľkového ovládania sledovať videá alebo prezerať obrázky uložené v počítači.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential prinášajú ten najdetailnejší zvuk z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli jeho tvorcovia. Funkcie Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Essential sú dokonalým vyvrcholením Vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si hudbu a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si hudbu a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým, hudobným alebo filmovým súborom vo vašom počítači alebo domácej sieti. Používa pripojenie k sieti Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho televízora, domáceho kina alebo prehrávača diskov Blu-ray k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Otvorí sa vám brána do sveta zábavy jedným stlačením tlačidla s intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré je určené na jednoduché prehliadanie.

 • Kompaktné reproduktory s fascinujúcim dizajnom zdokonalia vzhľad vašej domácnosti

  Kompaktné reproduktory s fascinujúcim dizajnom zdokonalia vzhľad vašej domácnosti
 • Sofistikovaný dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality

  Sofistikovaný dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Na základe spotrebiteľských zvukových testov uskutočnených spoločnosťou Synovate v novembri 2010 v Nemecku, pri ktorých bola spoločnosť Philips porovnávaná s vedúcim konkurentom. Údaje sú archivované.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať