DVD/SACD systém domáceho kina

  Maximálny filmový zážitok

  Tento detailne prepracovaný systém domácej zábavy prináša neprekonateľný vizuálny a posluchový zážitok. Jeho moderný dizajn doplní váš plochý televízor a bezdrôtový režim a možnosť upevnenia na stenu zase umožnia, aby dokonale splynul s prostredím.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Maximálny filmový zážitok

So špičkovou kvalitou zvuku

 • HDMI výstup pre digitálne video s vysokým rozlíšením a digitálny zvuk

  HDMI výstup pre digitálne video s vysokým rozlíšením a digitálny zvuk

  HDMI je priame digitálne pripojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s DVI.

 • Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory pre menší počet šnúr v izbe

  Bezdrôtové zadné reproduktory Vám pri ich umiestňovaní poskytnú flexibilitu a mobilitu. Tieto bezdrôtové reproduktory, ktoré boli vytvorené technológiou s nulovým rušením, poskytujú úplný priestorový zvuk bez neestetických káblových pripojení.

 • Neodýmiové reproduktory pre zvuk krištáľovo čistej kvality

  Neodýmiové reproduktory pre zvuk krištáľovo čistej kvality

  Vychutnajte si jedinečnú, prirodzenú a krištáľovo čistú kvalitu zvuku so všesmerovým výškovým reproduktorom so zliatinovými pásmi. Dipóly, ktoré vyžarujú vysoké frekvencie v celom 360-stupňovom pásme, prinášajú veľmi „otvorenú“ širokospektrálnu zvukovú reprodukciu s iskrivou jasnosťou a zdôraznením detailov vo vyšších tónoch. To ďalej zdokonaľuje priestorový zážitok vo viackanálovom systéme. Tento rozdiel je veľmi jasný pri prehrávaní diskov Super Audio CD, kde je jasnosť zvuku vo vynikajúcej kvalite.

 • Viackanálové SACD na úplné ponorenie sa do hudby

  Viackanálové SACD na úplné ponorenie sa do hudby

  Pripravené pre viackanálové SACD: hudobný formát novej generácie poskytuje ultra vysokú kvalitu hudobnej reprodukcie, 5.1 multikanálový priestorový zvuk a plnú spätnú a budúcu kompatibilitu s CD.

 • Tenký a flexibilný dizajn s možnosťou pripevnenia na stenu

  Tenký a flexibilný dizajn s možnosťou pripevnenia na stenu
 • Ultra tenké ploché panelové reproduktory dokonale dotvoria vašu domácnosť

  Ultra tenké ploché panelové reproduktory dokonale dotvoria vašu domácnosť
 • Filmové priestorové ozvučenie 6.1 Dolby Digital EX

  Dekódovanie Dolby Digital EX je nová technológia, ktorá pridáva osobitý pocit priestorového detailu a zosilňuje už tak dosť vzrušujúci pôžitok z počúvania Dolby Digital 5,1-kanálového zvuku. Ďalší priestorový kanál okolo vás vytvorí ešte úžasnejší efekt priestorového zvuku.

 • Video Upscaling pre zdokonalené rozlíšenie až na 1080i

  Pomocou prevzorkovania videa môžete zvýšiť rozlíšenie SD (štandardné rozlíšenie) video signálu, ktoré používa DVD na HD (vysoké rozlíšenie), takže budete môcť vidieť viac detailov vďaka ostrejšiemu a prirodzenejšiemu obrazu. Výsledný vysoko ostrý výstupný signál videa môže byť pripojený k vysoko ostrému displeju cez rozhranie HDMI (vysoko ostré multimediálne rozhranie).

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať