Digitálny fotoaparát

  Digitálny fotoaparát

  Snímajte, zdieľajte a prenášajte

  Pomocou malého elegantného prenosného digitálneho fotoaparátu Key 008 s 128 MB zachytíte ľubovoľné udalosti či pocity. Nasnímate 1600 obrázkov v kvalite VGA a môžete zdieľať spomienky na počítači cez priame prepojenie USB. Noste ho so sebou a vytvárajte si spomienky. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snímajte, zdieľajte a prenášajte

Digitálny fotoaparát s rozlíšením VGA a kapacitou 128 MB

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Priame nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Priame nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Priame nabíjanie batérií prostredníctvom USB ponúka vysoký komfort pri nabíjaní zariadenia. Nemusíte sa zaťažovať prídavnými nabíjačkami alebo káblami, jednoducho zapojte a nabite zariadenie priamo na počítači.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať