Flash audio prehrávač

  Prenosné MP3

  Majte stále so sebou malý elegantný prehrávač Key 015 s kapacitou 512 MB, ktorý 8 hodín v kuse hrá MP3 a 16 hodín hudby WMA. Preneste si doň hudbu a údaje, alebo ho priamo nabite cez USB port. Je 100 % odolný voči otrasom – presne ako vy! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prenosné MP3

16 hodín hudby

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Priame nabíjanie batérií cez USB

  Priame nabíjanie batérií cez USB

  Priame nabíjanie batérií prostredníctvom USB ponúka vysoký komfort pri nabíjaní zariadenia. Nemusíte sa zaťažovať prídavnými nabíjačkami alebo káblami, jednoducho zapojte a nabite zariadenie priamo na počítači.

 • Prehrávanie MP3 a WMA

  Prehrávanie MP3 a WMA

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré vám umožnia vychutnávať svet digitálnej hudby na prehrávači GoGear. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • Externé balenie batérií umožňuje viac hodín zábavy

  Externé balenie externých batérií sa šikovne zacvakne na prehrávač a zvyšuje výkon pre zážitok z hudby pri pohybe. Balenie externých batérií používa bežné alkalické batérie, z ktorých prehrávač čerpá energiu. Výsledkom sú ešte dlhšie hodiny čistého zážitku.

 • 5 klávesov diaľkového ovládania jednoducho riadi hudbu

  5 tlačidlové diaľkové ovládanie na kábli od spoločnosti Philips umožňuje okamžitý prístup k ovládaniu prehrávania. Diaľkové ovládanie sa pripája k zariadeniu prostredníctvom kompaktnej prípojky a používa štandardný konektor slúchadiel, čo umožňuje jednoducho a podľa potreby vymieňať slúchadlá.

 • Navigácia SuperSkip™ nájde skladby jednoducho a rýchlo

  Navigácia SuperSkip™ nájde skladby jednoducho a rýchlo. SuperSkip™ umožňuje jednoduchým stlačením a podržaním tlačidla Predchádzajúca skladba alebo Ďalšia skladba prechádzať zoznamom skladieb zariadenia. Tak môžete nájsť svoju obľúbenú pieseň za pár sekúnd.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a prípadne ich bude potrebné vymeniť. Źivotnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať