Digitálna videokamera

  Digitálna videokamera

  Snímajte, zdieľajte a noste

  Prežite a nasnímajte ľubovoľný moment kompaktnou prenosnou digitálnou videokamerou Key 019 s kapacitou 128 MB. Nahrajte 25 min video vo formáte MPEG4 alebo 200 obrázkov s rozlíšením 2.0 Mpixelov a potešte sa hudbou MP3. Zdieľajte svoje spomienky na počítači cez priamy USB. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snímajte, zdieľajte a noste

Videokamera MPEG4 + fotografie + MP3

 • Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Priame rozhranie USB umožňuje jednoduchý prenos súborov bez káblov.

  Zariadenia s priamym rozhraním USB je možné pripojiť priamo do USB portu počítača - nepotrebujete káble. Počítač automaticky rozpozná zariadenie ako prenosné USB zariadenie na hromadné ukladanie (v systéme Windows 98 sa vyžaduje inštalácia dodatočných ovládačov), čo umožňuje jednoducho prenášať súbory medzi počítačom a zariadením prostredníctvom programu Prieskumník systému Windows (alebo zložiek Apple). Noste so svojím zariadením hudbu a údaje každý deň.

 • Priame nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Priame nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Priame nabíjanie batérií prostredníctvom USB ponúka vysoký komfort pri nabíjaní zariadenia. Nemusíte sa zaťažovať prídavnými nabíjačkami alebo káblami, jednoducho zapojte a nabite zariadenie priamo na počítači.

 • Externé balenie batérií umožňuje viac hodín zábavy

  Externé balenie externých batérií sa šikovne zacvakne na prehrávač a zvyšuje výkon pre zážitok z hudby pri pohybe. Balenie externých batérií používa bežné alkalické batérie, z ktorých prehrávač čerpá energiu. Výsledkom sú ešte dlhšie hodiny čistého zážitku.

 • Hľadáčik mikrodispleja umožňuje zamerať, zachytiť a prehrať obraz

  Hľadáčik mikrodispleja spája najnovšie technológie LCD s vysoko presnou optikou, čo umožňuje presné snímanie predmetov počas fotenia alebo video záznamu, ako aj ich spätné prehrávanie. Malý hľadáčik mikrodispleja zväčšujú malé šošovky, takže je ideálny pre malé zariadenia, ktoré prehrávajú ako veľké.

 • 5 klávesov diaľkového ovládania jednoducho riadi hudbu

  5 tlačidlové diaľkové ovládanie na kábli od spoločnosti Philips umožňuje okamžitý prístup k ovládaniu prehrávania. Diaľkové ovládanie sa pripája k zariadeniu prostredníctvom kompaktnej prípojky a používa štandardný konektor slúchadiel, čo umožňuje jednoducho a podľa potreby vymieňať slúchadlá.

 • Zaznamená až 25 minút vysokokvalitného videa MPEG4

  Záznam videa MPEG4 umožňuje nahrávať video v komprimovanom formáte MPEG4. Ten vytvára menšie video súbory a zachováva vynikajúci zvuk a kvalitu obrazu. Zaznamenané video sa komprimuje v reálnom čase do formátu MPGE4 a uchováva v zariadení. Vytvorené súbory MPEG4 môžete následne preniesť do počítača na ďalšie úpravy alebo prehrávanie.

 • Hromadné ukl. prostr. USB slúži na ukladanie a prenos údajov

  Zariadenia na hromadné ukladanie prostredníctvom USB ponúkajú pohodlnú možnosť uchovávania, zálohovania a prenosu súborov. Zariadenia sa k počítaču pripájajú prostredníctvom konektora USB a nevyžadujú inštaláciu špeciálneho softvéru (ovládače vyžaduje iba systém Windows 98). Zariadenie sa automaticky zobrazí ako vymeniteľný disk v programe Windows Explorer a umožní vám jednoducho preniesť súbory na zariadenie a z neho.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • Úložná kapacita pri 4-megapixelových obrázkoch.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať