Zariadenie Digital Voice Tracer

  Využite naplno svoj hlas

  Zariadenie Digital Voice Tracer vám umožní mobilné diktovanie dokumentov a poznámok. Po návrate do kancelárie stačí rekordér pripojiť k PC, preniesť súbor a softvér Dragon NaturallySpeaking automaticky prepíše nadiktované údaje. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zariadenie Digital Voice Tracer

Verzia s rozpoznávaním reči LFH0660/10 Nájsť podobné výrobky

Využite naplno svoj hlas

Pomocou mobilného diktovania a rozpoznávania reči

 • V kombinácii so softvérom Dragon NaturallySpeaking 10 DVR Edition

  V kombinácii so softvérom Dragon NaturallySpeaking 10 DVR Edition

  Dragon NaturallySpeaking 10 je tu - celosvetovo najpredávanejší systém na rozpoznávanie reči je lepší ako kedykoľvek predtým. Vzhľadom na zisk 175 cien za presnosť a jednoduchosť používania možno povedať, že mu patrí nepopierateľne čelná pozícia medzi softvérmi na rozpoznávanie reči. Dragon NaturallySpeaking je rýchlejší a presnejší ako kedykoľvek predtým a poskytuje až o 20 % presnejšie výsledky ako verzia 9. Prepísané slová sa teraz objavujú na obrazovke o polovicu rýchlejšiu ako v minulosti.

 • Ľahký a prenosný dizajn

  Malý a ľahký, takže niekedy ani nezistíte, že ho máte so sebou. Strčte ho do vrecka alebo tašky a zoberte si ho všade. Odolné puzdro a atraktívny ergonomický dizajn vás presvedčia o tom, že sa ho oplatí mať vždy so sebou. Zariadenie Digital Voice Tracer má certifikáciu Nuance a úspešne absolvovalo všetky testy v softvéri Dragon NaturallySpeaking.

 • Extra veľký podsvietený displej pre bleskový náhľad

  Veľký grafický displej vám umožňuje za prvý pohľad získať všetky významné informácie o súbore a vďaka podsvietenému displeju aj pri slabom osvetlení.

 • Okamžité jednodotykové nahrávanie – od vypnutia k režimu nahrávania

  Stlačte a chvíľu podržte stlačené tlačidlo nahrávania, čím zapnete zariadenie Digital Voice Tracer a okamžite spustíte nahrávanie.

 • Nahrávanie aktivované hlasom pre zachytávanie poznámok bez použitia rúk

  Hlasom aktivované nahrávanie je pohodlná funkcia na nahrávanie bez použitia rúk. Keď je zapnutá, nahrávanie sa spustí automaticky, keď začnete rozprávať. Keď prestanete rozprávať, nahrávanie sa automaticky zastaví a znovu sa spustí, keď začnete opäť hovoriť.

 • Výnimočne veľký predný reproduktor pre priezračne čistú reprodukciu hlasu

  Veľké reproduktory majú väčšiu kapacitu pri vytváraní zvuku, vďaka čomu zaisťujú silný a bohatý zážitok z hudby.

 • Bleskový prenos nahrávok a údajov cez vysokorýchlostné rozhranie USB 2.0

  Vďaka rýchlemu prenosu údajov cez vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 je prenos nahrávok do PC až 40x rýchlejší v porovnaní s pôvodným štandardom USB.

 • Veľkokapacitné ukladanie pomocou rozhrania USB zaručuje maximálnu kompatibilitu

  Zariadenie Voice Tracer, ktoré je veľkokapacitným úložným zariadením USB, je pohodlným riešením na zálohovanie a prenášanie súborov. Zariadenie Voice Tracer sa pripája k počítaču pomocou USB pripojenia a nevyžaduje inštaláciu špeciálneho softvéru. Zariadenie Voice Tracer sa automaticky zobrazí ako vymeniteľná jednotka, vďaka čomu je možné presúvať súbory do jednotky a z jednotky pomocou myši.

 • Stereo mikrofón pripevniteľný na chlopňu goliera a slúchadlá sú súčasťou dodávky

  Ľahká stereo slúchadlová súprava navrhnutá pre komfort pri dlhom používaní a viacsmerový stereo mikrofón pripevniteľným na chlopňu goliera dopĺňajú výbavu vášho zariadenia Voice Tracer. Vysoká citlivosť zachytávania mikrofónu poskytuje vynikajúcu kvalitu nahrávok, zatiaľ čo stereo slúchadlová súprava reprodukuje kvalitný zvuk.

 • Automaticky prepisujte nadiktované súbory

  U zaneprázdneného profesionála, ktorý sa pohybuje medzi klientmi, domovom a kanceláriou, je flexibilita nevyhnutnosťou. Zariadenie Digital Voice Tracer vám umožňuje diktovať dokumenty a poznámky, keď ste na cestách. Keď sa vrátite do kancelárie, jednoducho pripojte záznamník k PC, preneste svoj súbor a dovoľte softvéru Dragon NaturallySpeaking DVR Edition automaticky prepísať nadiktovanú reč. Už sa nemusíte spoliehať na ručný prepis - čím šetríte čas a peniaze! Dragon NaturallySpeaking ponúka výkon, ktorý ocení každý mobilný profesionál.

 • Presnejší ako kedykoľvek predtým, poskytuje až 99% presnosť

  Dragon NaturallySpeaking 10 je presnejší ako zadávanie textu na klávesnici a nikdy neurobí chybu v hláskovaní. Vytvárajte dokumenty až trikrát rýchlejšie ako väčšina ľudí s presnosťou až 99 %. Je to ideálne riešenie pre podniky a pokročilých používateľov.

 • Vytvárajte dokumenty trikrát rýchlejšie ako je schopná väčšina ľudí zadávať pomocou klávesnice

  Väčšina ľudí vysloví viac ako 120 slov za minútu, pritom však pomocou klávesnice zadá menej ako 40 slov za minútu. Čo ak by ste mohli dokumenty vytvárať až trikrát rýchlejšie s pomocou Dragon NaturallySpeaking jednoduchým hovorením?

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať