Voice Tracer

digitálny záznamník

  Voice Tracer

  digitálny záznamník

  Vytváranie poznámok v tej najdokonalejšej podobe

  Zariadenie Philips Digital Voice Tracer 662 predstavuje pokročilý, štýlový a praktický nástroj na organizovanie vášho života. Dvojgigová pamäť, užitočná funkcia budíka a pribalený mikrofón s uchytením na golier je presne to, čo potrebujete. Môžete zaznamenávať svoje poznámky a prehrávať svoju obľúbenú hudbu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Voice Tracer digitálny záznamník

2 GB, Doba nahrávania 283 hod. LFH0662/00 Nájsť podobné výrobky

Vytváranie poznámok v tej najdokonalejšej podobe

Staňte sa pánmi svojho času

 • Nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Nabíjanie batérií cez rozhranie USB

  Batérie zariadenia Voice Tracer možno nabíjať energiou z počítača.

 • Vychutnajte si prehrávanie hudby vo formáte MP3 a WMA

  Svoju hudobnú zbierku a prevzaté skladby ukladajte vo vašom zariadení Digital Voice Tracer. Podporuje sa prehrávanie hudobných súborov vo formáte WMA a MP3.

 • Nahrávanie aktivované hlasom pre zachytávanie poznámok bez použitia rúk

  Hlasom aktivované nahrávanie je pohodlná funkcia na nahrávanie bez použitia rúk. Keď je zapnutá, nahrávanie sa spustí automaticky, keď začnete rozprávať. Keď prestanete rozprávať, nahrávanie sa automaticky zastaví a znovu sa spustí, keď začnete opäť hovoriť.

 • Organizujte svoje súbory rýchlym a jednoduchým spôsobom pomocou štyroch priečinkov

  Digitálny záznamník VoiceTracer podporuje až 99 záznamov v každom zo štyroch dostupných priečinkov, vďaka čomu je možné rýchlo a jednoducho organizovať súbory.

 • Extra veľký podsvietený displej pre bleskový náhľad

  Veľký grafický displej vám umožňuje za prvý pohľad získať všetky významné informácie o súbore a vďaka podsvietenému displeju aj pri slabom osvetlení.

 • Výnimočne veľký predný reproduktor pre priezračne čistú reprodukciu hlasu

  Veľké reproduktory majú väčšiu kapacitu pri vytváraní zvuku, vďaka čomu zaisťujú silný a bohatý zážitok z hudby.

 • Okamžité jednodotykové nahrávanie – od vypnutia k režimu nahrávania

  Stlačte a chvíľu podržte stlačené tlačidlo nahrávania, čím zapnete zariadenie Digital Voice Tracer a okamžite spustíte nahrávanie.

 • Súčasťou balenia je mikrofón na golier, stereofónne slúchadlá a batérie

  Ľahká slúchadlová súprava navrhnutá pre komfort pri dlhom používaní a viacsmerový mikrofón pripevniteľným na chlopňu goliera dopĺňajú výbavu vášho zariadenia Voice Tracer. Vysoká citlivosť zachytávania mikrofónu poskytuje vynikajúcu kvalitu nahrávok, zatiaľ čo stereofónna slúchadlová súprava reprodukuje kvalitný zvuk.

 • Ľahký a ergonomický dizajn

  Malý a ľahký, takže niekedy ani nezistíte, že ho máte so sebou. Strčte ho do vrecka alebo tašky a zoberte si ho všade. Odolné puzdro a atraktívny ergonomický dizajn vás presvedčia o tom, že sa ho oplatí mať vždy so sebou.

 • Veľkokapacitné ukladanie pomocou rozhrania USB zaručuje maximálnu kompatibilitu

  Zariadenie Voice Tracer, ktoré je veľkokapacitným úložným zariadením USB, je pohodlným riešením na zálohovanie a prenášanie súborov. Zariadenie Voice Tracer sa pripája k počítaču pomocou USB pripojenia a nevyžaduje inštaláciu špeciálneho softvéru. Zariadenie Voice Tracer sa automaticky zobrazí ako vymeniteľná jednotka, vďaka čomu je možné presúvať súbory do jednotky a z jednotky pomocou myši.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať