Voice Tracer

  Súprava pre reportérov

  Vytváranie poznámok v tej najdokonalejšej podobe

  Súprava pre reportérov vám umožní jednoducho nahrávať príhovory, prednášky, prezentácie alebo menšie schôdzky. Vďaka zariadeniu Digital Voice Tracer, ľahko pripojiteľnému mikrofónu s priblížením a diaľkovému ovládaniu je tento balík univerzálnym nástrojom so širokými možnosťami využitia v oblasti nahrávania zvuku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Voice Tracer Súprava pre reportérov

4 GB, Doba nahrávania 572 hod. LFH0885/00 Nájsť podobné výrobky

Vytváranie poznámok v tej najdokonalejšej podobe

Nahrávanie rozhovorov alebo príhovorov

 • Ľahko pripojiteľný mikrofón s priblížením pre nahrávanie z diaľky

  Inovatívny jednosmerný mikrofón dokáže zachytávať hlasy z veľkej vzdialenosti a súčasne potláčať okolitý hluk.

 • Pohodlná obsluha s diaľkovým ovládaním

  Diaľkové ovládanie ponúka najpohodlnejší spôsob, ako možno spúšťať a zastavovať nahrávanie, zadávať indexové značky alebo otvárať nový súbor nahrávania pre samostatné kapitoly.

 • Nekomprimované stereo PCM nahrávanie pre nahrávanie v CD kvalite

  Vyberte si spomedzi niekoľkých režimov nahrávania, od nekomprimovaného stereo PCM nahrávania pre nahrávanie v CD kvalite, cez dva vysokokvalitné stereo režimy vrátane SHQ a HQ, až po tri monofonické režimy vrátane SP, LP a SLP poskytujúce dlhšiu dobu nahrávania.

 • Nastaviteľná citlivosť mikrofónu pre vyššiu kvalitu zvuku

  Hodnota odstupu signál-šum (S/N) vysokocitlivého mikrofónu je omnoho vyššia ako v prípade štandardných mikrofónov. Citlivosť pri nahrávaní sa zvýši (zachytí viac hlasových signálov) a kvalita zvuku pritom zostane zachovaná.

 • Extra veľký podsvietený displej pre bleskový náhľad

  Veľký grafický displej vám umožňuje za prvý pohľad získať všetky významné informácie o súbore a vďaka podsvietenému displeju aj pri slabom osvetlení.

 • Stereo mikrofón pripevniteľný na chlopňu goliera a slúchadlá sú súčasťou dodávky

  Ľahká stereo slúchadlová súprava navrhnutá pre komfort pri dlhom používaní a viacsmerový stereo mikrofón pripevniteľným na chlopňu goliera dopĺňajú výbavu vášho zariadenia Voice Tracer. Vysoká citlivosť zachytávania mikrofónu poskytuje vynikajúcu kvalitu nahrávok, zatiaľ čo stereo slúchadlová súprava reprodukuje kvalitný zvuk.

 • Organizujte svoje súbory rýchlym a jednoduchým spôsobom pomocou štyroch priečinkov

  Digitálny záznamník VoiceTracer podporuje až 99 záznamov v každom zo štyroch dostupných priečinkov, vďaka čomu je možné rýchlo a jednoducho organizovať súbory.

 • Výnimočne veľký predný reproduktor pre priezračne čistú reprodukciu hlasu

  Veľké reproduktory majú väčšiu kapacitu pri vytváraní zvuku, vďaka čomu zaisťujú silný a bohatý zážitok z hudby.

 • Veľkokapacitné ukladanie pomocou rozhrania USB zaručuje maximálnu kompatibilitu

  Zariadenie Voice Tracer, ktoré je veľkokapacitným úložným zariadením USB, je pohodlným riešením na zálohovanie a prenášanie súborov. Zariadenie Voice Tracer sa pripája k počítaču pomocou USB pripojenia a nevyžaduje inštaláciu špeciálneho softvéru. Zariadenie Voice Tracer sa automaticky zobrazí ako vymeniteľná jednotka, vďaka čomu je možné presúvať súbory do jednotky a z jednotky pomocou myši.

 • Vizuálny indikátor úrovne nahrávania zobrazuje úroveň hlasu

  Vizuálny indikátor úrovne nahrávania poskytuje jasnú spätnú väzbu o úrovni hlasu, takže si budete istí, že neustále nahrávate za optimálnych podmienok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať