DVD systém domáceho kina

  Bohatý zážitok zo zvuku kina

  Tento kompaktný plne digitálny systém domácej zábavy pracuje prakticky s akýmkoľvek diskom vo vysokej kvalite priestorového zvuku Dolby alebo dts. Takže relaxujte a majte potešenie z bohatého zážitku z kina vo vašom vlastnom prostredí.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bohatý zážitok zo zvuku kina

 • Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Farebne odlíšené konektory poskytujú jednoduché a pohodlné riešenie pripojenia reproduktorov a subwooferu k centrálnej jednotke domáceho zábavného systému. Jednoducho zapojíte konektory podľa príslušných farieb na zadnú časť centrálnej jednotky.

 • Úplný priestorový zvuk DTS 5.1 Dolby Digital Pro Logic II

  Vstavaný dekodér DTS a Dolby Digital odstraňuje potrebu externého dekodéru, pretože spracováva všetkých šesť kanálov zvukových informácii, vďaka čomu zabezpečuje zážitok z priestorového zvuku a až zarážajúco prirodzený pocit atmosféry a dynamického prostredia. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov spracovania priestorového zvuku z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • Širokospektrálny reproduktorový systém pre bezchybný zvuk

  Širokopásmový reproduktor pokrýva všetky počuteľné zvukové frekvencie na zachytenie a reprodukciu realistickejšieho zvuku. Keďže jeden reproduktor reprodukuje celý zvukový rozsah, výsledkom je minimálne fázové alebo časové skreslenie, ktoré by mohlo ovplyvniť kvalitu zvuku.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Obrázkové CD (JPEG) s prehrávaním hudby (MP3)

  Obrázkové CD je CD-R alebo CD-RW disk, na ktorý môžete uložiť vašu MP3 hudbu a digitálne obrázky. Po vložení obrázkového CD do DVD prehrávača sa na obrazovke zobrazí ponuka, ktorá bude zobrazovať vaše súbory vo formáte JPEG a/alebo MP3, ktoré sa nachádzajú na disku. Iba si zvoľte hudobné a obrázkové súbory, ktoré si chcete vychutnať a stlačte tlačidlo play alebo OK. Môžete si pozrieť vaše obrázky na televízore pri súčasnom prehrávaní hudby.

 • Jednoduché nastavenie pre spustenie vašej domácej zábavy

  Na sprevádzanie cez začiatočné nastavenie vášho systému spoločnosť Philips dodáva stručnú príručku spustenia, ktorá používa jednoduchý prístup s jasne určenou grafikou a farbami, ktorá vás bude sprevádzať cez základné kroky pripojenia a získavania obrázkov a zvuku. Tieto základné kroky sú jasne opísané na jednej strane krabice a urýchľujú a zjednodušujú nastavenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať