Domáce kino s DVD rekordérom

  Maximálny zážitok z nahrávania

  Trápia vás rôzne krabice pod vašim televízorom? S riešením domácej zábavy Philips all-in-one s DVD rekordérom môžete vychutnať vaše filmy a hudbu slobodne v pohodlí svojho domova.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Maximálny zážitok z nahrávania

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • DTS Digital Surround pre viackanálový priestorový zvuk

  DTS Digital Surround pre viackanálový priestorový zvuk

  DTS dodáva DVD filmom kvalitnejší priestorový zvuk.

 • Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Konektory Easy-fit™ s farebným označením na jednoduché nastavenie

  Farebne odlíšené konektory poskytujú jednoduché a pohodlné riešenie pripojenia reproduktorov a subwooferu k centrálnej jednotke domáceho zábavného systému. Jednoducho zapojíte konektory podľa príslušných farieb na zadnú časť centrálnej jednotky.

 • DD poskytuje dokonalý priest. zvuk pri sled. filmov a koncertov

  Dolby Digital a DTS sú najlepšie svetové digitálne multikanálové audio štandardy a využívajú spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Dolby ProLogic II pre priestorový zvuk zo stereozdrojov

  Dolby ProLogic II predstavuje pokročilý maticový dekodér, ktorý z akéhokoľvek stereofónneho zdroja vytvára päť kanálov priestorového zvuku, vrátane dvoch priestorových kanálov s plným rozsahom.

 • Cinema Center Speaker™ pre realistický filmový zážitok

  Opätovne vytvorte a zažite realistický filmový zážitok rovno vo vašej domácnosti pomocou reproduktorov Cinema Center Speaker™. So širším miestom na počúvanie, ktoré vytvárajú štyri viacsmerové reproduktory pre hlboké tóny a vysokofrekvenčný výškový reproduktor (sú nasmerované presne pri rôznych uhloch) sa odlíši viac hĺbok vo zvuku od predných a zadných zvukov a akcia od dialógu. Prirodzená a krištáľovo čistá reprodukcia zvuku sa vytvára cez dva nové revolučné 5,1 cm (2”) reproduktory pre hlboké tóny, ktoré vytvárajú neuveriteľný zážitok vžitia sa do deja, čím sa vytvára dojem, že nie ste len v kine, ale dokonca priamo vo filme.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Jednoduché nastavenie pre spustenie vašej domácej zábavy

  Na sprevádzanie cez začiatočné nastavenie vášho systému spoločnosť Philips dodáva stručnú príručku spustenia, ktorá používa jednoduchý prístup s jasne určenou grafikou a farbami, ktorá vás bude sprevádzať cez základné kroky pripojenia a získavania obrázkov a zvuku. Tieto základné kroky sú jasne opísané na jednej strane krabice a urýchľujú a zjednodušujú nastavenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať