Domáce kino s DVD rekordérom

  Domáce kino s DVD rekordérom

  Najnovšia technológia v DVD nahrávaní a zvuku

  Ak vyžadujete najnovšiu technológiu, ktorá prináša najvyššiu výkonnosť a pohodlie, je tu prvý všestranný systém domáceho divadla za využitia nahrávania DVD. Svoje nahraté disky môžete prehrávať na existujúcich DVD prehrávačoch.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Najnovšia technológia v DVD nahrávaní a zvuku

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • DTS Digital Surround pre viackanálový priestorový zvuk

  DTS Digital Surround pre viackanálový priestorový zvuk

  DTS dodáva DVD filmom kvalitnejší priestorový zvuk.

 • Cinema Center Speaker™ pre realistický filmový zážitok

  Opätovne vytvorte a zažite realistický filmový zážitok rovno vo vašej domácnosti pomocou reproduktorov Cinema Center Speaker™. So širším miestom na počúvanie, ktoré vytvárajú štyri viacsmerové reproduktory pre hlboké tóny a vysokofrekvenčný výškový reproduktor (sú nasmerované presne pri rôznych uhloch) sa odlíši viac hĺbok vo zvuku od predných a zadných zvukov a akcia od dialógu. Prirodzená a krištáľovo čistá reprodukcia zvuku sa vytvára cez dva nové revolučné 5,1 cm (2”) reproduktory pre hlboké tóny, ktoré vytvárajú neuveriteľný zážitok vžitia sa do deja, čím sa vytvára dojem, že nie ste len v kine, ale dokonca priamo vo filme.

 • DD poskytuje dokonalý priest. zvuk pri sled. filmov a koncertov

  Dolby Digital a DTS sú najlepšie svetové digitálne multikanálové audio štandardy a využívajú spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Dolby ProLogic umožňuje priestorový zvuk zo stereo zdrojov

  Dolby ProLogic od známej spoločnosti Dolby Laboratories využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete vynikajúcu kvalitu 5.1 kanálového priestorového zvuku zo stereo nahrávok.

 • Clearvoice™ podporuje čistý a svieži dialóg vo filmoch

  Clearvoice™ od spoločnosti Philips jedinečne podporuje dialóg jasným oddelením reči od akcie.

 • Kruhové otvory basov Twin Subs™ sú súčasťou reproduktorov

  Twin Subs™ zvyšujú basový výkon tým, že reproduktory hrajú smerom nadol, zvyšujú presnosť tým, že basy šíria reálne bez smerovania, a umožňujú čisté a jednoduché nastavenie tým, že v reproduktoroch poskytujú dvojicu subwooferov.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Jednoduché nastavenie pre spustenie vašej domácej zábavy

  Na sprevádzanie cez začiatočné nastavenie vášho systému spoločnosť Philips dodáva stručnú príručku spustenia, ktorá používa jednoduchý prístup s jasne určenou grafikou a farbami, ktorá vás bude sprevádzať cez základné kroky pripojenia a získavania obrázkov a zvuku. Tieto základné kroky sú jasne opísané na jednej strane krabice a urýchľujú a zjednodušujú nastavenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať