Bezdrôtový domáci monitor InSightHD

  Buďte v kont. s vaším dom., dom. zvier. či firmou

  Vďaka monitoru Philips InSightHD budete mať vždy všetko pod dohľadom aj na diaľku. Vďaka videozáznamu s rozlíšením HD budete mať 24 hodín denne prehľad o tom, kedy vaše deti prišli domov, čo robí váš pes alebo čo sa deje doma, keď tam nie ste. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 109,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový domáci monitor InSightHD

Na sled. dom., dom. zv. alebo firmy, Detekcia hluku a pohybu, Neobmedzené sledovanie naživo, Volit. nahráv. na vzd. úlož. M115E/12 Nájsť podobné výrobky

Buďte v kont. s vaším dom., dom. zvier. či firmou

S rozlíšením HD

 • Správa upozornení odoslaných do telefónu a monitorovacích zón

  Správa upozornení odoslaných do telefónu a monitorovacích zón

  Po rozpoznaní udalosti zahŕňajúcej hluk alebo pohyb dostanete upozornenie. Citlivosť možno nastaviť a monitorovacie zóny možno určiť tak, že si budete istí, že dosiahnete pokrytie a úrovne monitorovania, ktoré vyhovujú vašim potrebám.

 • Prevezmite si aplikáciu a vychutnajte si demo aplikácie InSightHD naživo

  Prevezmite si aplikáciu a vychutnajte si demo aplikácie InSightHD naživo

  Aplikáciu InSightHD si môžete prevziať z obchodu App Store alebo Google Play. Obsahuje režim demo, ktorý umožňuje vidieť aplikáciu InSight v činnosti. Jednoducho zadajte InSightHD do lišty vyhľadávania aplikácií.

 • HD video pre krištáľovo čisté zobrazenie

  HD video pre krištáľovo čisté zobrazenie

  Monitor InSightHD vám zabezpečí podrobné video. Videá sa prenášajú vo vysokom rozlíšení, 720p videá sú ostré a realistické. Hodnota „720“ sa vzťahuje na počet horizontálnych riadkov rozlíšenia na obrazovke. Znak „p“ znamená „progresívne“ a je to sekvenčné zobrazovanie riadkov na každej snímke.

 • Detekcia hluku a pohybu s upozorneniami do vášho telefónu

  Detekcia hluku a pohybu s upozorneniami do vášho telefónu

  Nie je možné predpovedať, kedy sa niečo môže stať. Aplikácia InSightHD s nastaviteľnou detekciou pohybu a zvuku neustále dáva pozor. Keď rozozná hluk alebo pohyb, automaticky odošle upozornenia do vášho telefónu.

 • Prenášanie na vzdialené úložisko a úložný priestor na video pomocou technológie Ivideon

  Prenášanie na vzdialené úložisko a úložný priestor na video pomocou technológie Ivideon

  Aplikácia InSightHD pracuje spoločne s technológiou Ivideon a zabezpečuje bezpečný a spoľahlivý prenos videa, ako aj ukladanie videa na vzdialené úložisko. Aplikáciu InSightHD možno používať s predplatným, takže je možné automaticky zaznamenávať udalosti pri detekcii hluku alebo pohybu. Udalosti sa bezpečne ukladajú na vzdialenom cloudovom úložisku iVideon a vy si ich môžete prezerať vo svojom telefóne.

 • Voliteľné nahrávanie a ukladanie so zaplateným predplatným

  Voliteľné nahrávanie a ukladanie so zaplateným predplatným

  Udalosti možno zaznamenávať a ukladať vo vzdialenom úložisku a prezerať neskôr prostredníctvom mesačného alebo ročného predplatného. K dispozícii sú dva plány: strieborný plán zaznamenáva a ukladá všetky videá počas predchádzajúcich 7 dní a zlatý plán zaznamenáva a ukladá všetky videá počas predchádzajúcich 30 dní.

 • Neobmedzené sledovanie naživo pomocou aplikácie

  Neobmedzené sledovanie naživo pomocou aplikácie

  Pokročilá technológia používaná v monitore InSightHD umožňuje nepretržité prenášanie videa naživo, čo vám zabezpečí nerušené sledovanie 24 hodín denne. Takže vo dne i v noci môžete sledovať video naživo, kedy len chcete. Bez akéhokoľvek prerušenia.

 • Šifrovanie videa kvôli bezpečnosti a ochrane súkromia

  Šifrovanie videa kvôli bezpečnosti a ochrane súkromia

  Bezpečnosť má prvoradú dôležitosť a všetky videá na vzdialenom úložisku, či už prenášané alebo uložené, sú chránené protokolom SSL (Secure Sockets Layer) s 256-bitovým šifrovaním AES. Všetky videá sú plne šifrované pred prenosom a môže ich dešifrovať len váš mobilný telefón.

 • Sledujte kedykoľvek, kdekoľvek cez Wi-Fi/3G/4G LTE

  Sledujte kedykoľvek, kdekoľvek cez Wi-Fi/3G/4G LTE

  Po nastavení monitora InSightHD môžete sledovať video naživo z aplikácie kdekoľvek pomocou pripojenia Wi-Fi, 3G alebo 4G LTE. Pokiaľ zostanete pripojení, neexistuje žiadne obmedzenie, odkiaľ môžete sledovať.

 • Monitor s podporou Wi-Fi umožňuje umiestnenie kdekoľvek v domácnosti

  Monitor s podporou Wi-Fi umožňuje umiestnenie kdekoľvek v domácnosti

  Bezdrôtový monitor InSightHD pomocou vášho pripojenia Wi-Fi prenáša video a zvuk naživo priamo do telefónu alebo tabletu, takže môžete presne vidieť, čo sa deje, aj keď nie ste nablízku.

 • Navrhnuté s univerzálnym držiakom na statív

  Navrhnuté s univerzálnym držiakom na statív

  Zariadenie M115 InSightHD bolo inteligentne navrhnuté tak, že obsahuje univerzálny držiak na statív, ktorý umožňuje umiestnenie naozaj kdekoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať