Bezdrôtový domáci HD monitor In.Sight

  Strážte svoj domov pomocou zariadenia iPhone/iPad

  Strážte svoj domov pomocou bezdrôtového domáceho HD monitora In.Sight a zariadenia iPhone/iPad. Vďaka obrazu v rozlíšení HD a nočnému videniu jasne uvidíte dianie vo svojej domácnosti cez deň aj v noci. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a upozorní vás, keď zaznamená pohyb alebo zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový domáci HD monitor In.Sight

Wi-Fi a HD, Širokouhlý, nočné videnie, Pre iPhone, iPad, S technológiou iVideon M120/10 Nájsť podobné výrobky

Strážte svoj domov pomocou zariadenia iPhone/iPad

S rozlíšením HD a nočným videním

 • Podpora Wi-Fi pre možnosť umiestnenia kdekoľvek v domácnosti

  Podpora Wi-Fi pre možnosť umiestnenia kdekoľvek v domácnosti

  Bezdrôtový monitor In.Sight podporuje pripojenie Wi-Fi a používa vašu domácu bezdrôtovú sieť na prúdové vysielanie živého obrazu a zvuku. Monitory môžete navyše umiestniť tam, kde vám to najlepšie vyhovuje.

 • Režim nočného videnia na sledovanie v tme

  Režim nočného videnia na sledovanie v tme

  Infračervený režim nočného videnia vám umožní sledovať svoj domov aj v tme. Keď sa zotmie, na monitore sa zapne infračervené svetlo, ktoré umožňuje záznam jasného čiernobieleho obrazu. Režim nočného videnia sa dokáže zapnúť a vypnúť automaticky, ale môžete ho nastaviť aj manuálne.

 • Extra širokouhlý objektív, vďaka ktorému uvidíte viac

  Extra širokouhlý objektív, vďaka ktorému uvidíte viac

  Bezdrôtový domáci HD monitor Philips In.Sight M120 sa môže pochváliť pozorovacím uhlom až 102 stupňov, ktorý vám naraz ukáže väčšiu plochu vašej izby ako iné monitory.

 • Do telefónu dostanete upozornenie po rozpoznaní pohybu/zvuku

  Do telefónu dostanete upozornenie po rozpoznaní pohybu/zvuku

  Nemôžete predvídať všetko. In.Sight však bude stále pozorný aj za vás, a to vďaka nastaviteľnej detekcii zvuku a pohybu. Vždy, keď zaznamená zvuk alebo pohyb, automaticky vás na to upozorní.

 • Jednoduché nastavenie monitora pomocou kódu QR

  Jednoduché nastavenie monitora pomocou kódu QR

  Nastavenie je vďaka aplikácii In.Sight+ jednoduché. Aplikácia vygeneruje kód QR pre nastavenia vašej domácej siete Wi-Fi. Pomocou kódu QR sa monitor automaticky spáruje s vašou sieťou Wi-Fi jednoducho a okamžite.

 • Šifrovanie obrazu pre bezpečné pripojenie

  Šifrovanie obrazu pre bezpečné pripojenie

  Bezdrôtový strážca detí In.Sight používa dôkladne zabezpečené šifrovanie, aby ste vždy mali zaručené maximálne súkromie. Bezdrôtový elektronický strážca detí In.Sight používa pri každom pripojení jedinečný šifrovací kľúč, čím sa postará a pripojenie s vysokou úrovňou zabezpečenia vždy, keď chcete vidieť svojich najbližších.

 • Komunikácia cez iPhone/iPad stlačením tlačidla

  Vďaka monitoru In.Sight môžete svoju domácnosť nielen sledovať, ale aj priamo hovoriť so svojimi blízkymi. Stačí stlačiť tlačidlo „talk“ (hovoriť) na iPhone alebo iPad-e a začať priamo rozprávať. Úžasný spôsob komunikácie!

 • Zdieľanie monitorov s inými používateľmi iPhone a iPad

  Umožnite svojej rodine a priateľom pozrieť si vaše monitory a dovoľte im strážiť váš dom za vás. Aplikácia In.Sight+ vám umožní zdieľať váš monitor s inými používateľmi, čím získajú prístup k naživo prenášanému obrazu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať