Fidelio
  • KA

  Philips Fidelio

  Slúchadlá s mikrofónom

  Dokonale verný, precízne vypracovaný zvuk

  Slúchadlá Philips Fidelio M1MKII spájajúce najlepší zvuk vo svojej triede so skutočným komfortom v kultovom dizajne sú profesionálne vyhotovené a vypracované na dosiahnutie zážitku z hudby vo vysokom rozlíšení. Ich ľahký, avšak robustný dizajn tiež zaručuje dokonalú izoláciu hluku počas pohybu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Slúchadlá s mikrofónom

Zvuk s vysokým rozlíšením, Na uši, Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, Skladanie naplocho M1MKIIBO/00 Nájsť podobné výrobky

Dokonale verný, precízne vypracovaný zvuk

 • Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením ponúka ten najlepší zvukový výkon, pričom reprodukuje pôvodné štúdiové nahrávky vernejšie ako 16-bitové/44,1 kHz formáty diskov CD. Vďaka tejto kvalite bez kompromisov je zvuk s vysokým rozlíšením tým najlepším spoločníkom pre milovníkov hudby. Slúchadlá Fidelio spĺňajú tie najprísnejšie normy potrebné na získanie známky kvality za zvuk s vysokým rozlíšením. Či už si vychutnávate svoju zbierku vo vysokom rozlíšení alebo hudbu z tradičnejšieho zdroja, plynulé rozšírené vysoké frekvencie radu slúchadiel Fidelio vám pomôžu získať z hudby ešte lepší zážitok.

 • Optimalizované 40 mm neodýmiové budiče na čistý autentický zvuk

  Optimalizované 40 mm neodýmiové budiče na čistý autentický zvuk

  Každý budič slúchadiel je pred spárovaním ručne vybratý, dôkladne vyladený a odskúšaný, aby sa zabezpečil ten najvyváženejší a najprirodzenejší zvuk. 40 mm budiče využívajú vysoko výkonné neodýmiové magnety na vytváranie verného zvuku s vysokým rozlíšením so širokým dynamickým rozsahom, ktorý dokáže reprodukovať aj tie najjemnejšie detaily.

 • Zvukovo utesnené na zachovanie detailov zvuku v slúchadlách a šumu mimo nich

  Zvukovo utesnené na zachovanie detailov zvuku v slúchadlách a šumu mimo nich

  Slúchadlá Fidelio obsahujú zvukové tesnenie, čo je vlastne špeciálne navrhnutá konštrukcia zabudovaná do vnútornej komory, a táto bráni nežiaducemu úniku zvuku pričom sa zachovajú zvukové detaily. Poslucháč získa nielen úžasné zosilnenie basov ale aj hlboký zážitok z každého jedného detailu hudby bez rušenia z okolia.

 • Systém Bass Reflex System reprodukuje jasné, dynamické a vyvážené basy

  Systém Bass Reflex System reprodukuje jasné, dynamické a vyvážené basy

  Súčasťou stavby akusticky uzatvorenej zadnej strany slúchadiel je systém Bass Reflex System, ktorý v zásade pozostáva z náušníkov so strategicky umiestnenými odvetrávacími otvormi. Tie regulujú tlak vzduchu vo vnútornej komore, čím membráne poskytujú kontrolované prostredie potrebné na optimálnu akustickú odozvu. Táto funkcia spolu so zvukovým tesnením izoluje každý prirodzený zvukový detail a vytvára presné a dynamické basy bez zníženia čistoty zvuku.

 • Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, ktoré dokonale sadnú

  Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, ktoré dokonale sadnú

  Materiály použité pri výrobe slúchadiel Fidelio sú dôkladne vybrané tak, aby zaistili dlhodobé pohodlie pri nosení a vylepšenú reprodukciu zvuku. Luxusné priedušné slúchadlové podušky s pamäťovou penou sú navrhnuté na ergonomické prispôsobenie ušiam. Táto pena okrem dokonalého prispôsobenia sa tvaru ucha tiež zaistí utesnenie basových zvukov v slúchadle, pričom vonkajší hluk udrží mimo. Slúchadlá sú navrhnuté s vonkajším vankúšikom, s vyváženým pomerom tkaniny a proteínovej kože, so zníženým tlakom na povrch ucha a zníženým hromadením tepla, tak aby boli skvelé na dotyk a posluch.

 • Puzdro z imitácie semišu poskytuje štýlovú ochranu pre slúchadlá

  Puzdro z imitácie semišu poskytuje štýlovú ochranu pre slúchadlá
 • Hliník a prešívaná jemná koža so špičkovým vzhľadom a príjemná na dotyk

  Hliník a prešívaná jemná koža so špičkovým vzhľadom a príjemná na dotyk
 • Dvojvrstvové náušníky stvorené na presnú reprodukciu zvuku

  Dvojvrstvové náušníky slúchadiel Philips Fidelio M1MKII sú navrhnuté na potlačenie rezonancie a tlmenie vibrácii s cieľom dosiahnutia autenticky presného a čistého zvuku, ktorý obsahuje aj tie najjemnejšie zvukové detaily. Pevná vrstvená konštrukcia zabezpečuje odolnosť a pohodlie, vďaka čomu sa slúchadlá M1MKII stanú na dlhú dobu vašim ideálnym hudobným spoločníkom.

 • Ľahšia hlasová cievka na zlepšenie čistoty a pre širšiu zvukovú scénu

  Slúchadlá Fidelio M1MKII obsahujú v porovnaní so svojimi predchodcami ľahšiu hlasovú cievku, z čoho vyplýva väčšia čistota pri nízkych frekvenciách a väčšie rozšírenie pri vysokých frekvenciách. Výsledkom je celkovo priestorovejší zvuk s jemnými detailmi.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať