Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtové slúchadlá Bluetooth®

  • KA

  Philips Fidelio

  Bezdrôtové slúchadlá Bluetooth®

  Vysoká vernosť, bezdrôtová zábava. Kamkoľvek idete

  Doma alebo na cestách si môžete vychutnať zvuk vo vysokom rozlíšení a využiť bezproblémové pripojenie cez Bluetooth® vďaka technológii Fidelio M2BT. Technológia NFC umožňuje jednodotykové bezdrôtové párovanie a intuitívne ovládacie prvky vám umožňujú jednoducho prepínať medzi hudbou a hovormi. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 279,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtové slúchadlá Bluetooth®

Zvuk s vysokým rozlíšením, Na uši, Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, NFC M2BTBK/00 Nájsť podobné výrobky

Vysoká vernosť, bezdrôtová zábava. Kamkoľvek idete

 • Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením reprodukuje hudbu v jej najčistejšej podobe

  Zvuk s vysokým rozlíšením ponúka ten najlepší zvukový výkon, pričom reprodukuje pôvodné štúdiové nahrávky vernejšie ako 16-bitové/44,1 kHz formáty diskov CD. Vďaka tejto kvalite bez kompromisov je zvuk s vysokým rozlíšením tým najlepším spoločníkom pre milovníkov hudby. Slúchadlá Fidelio spĺňajú tie najprísnejšie normy potrebné na získanie známky kvality za zvuk s vysokým rozlíšením. Či už si vychutnávate svoju zbierku vo vysokom rozlíšení alebo hudbu z tradičnejšieho zdroja, plynulé rozšírené vysoké frekvencie radu slúchadiel Fidelio vám pomôžu získať z hudby ešte lepší zážitok.

 • Optimalizované 40 mm neodýmiové budiče na čistý autentický zvuk

  Optimalizované 40 mm neodýmiové budiče na čistý autentický zvuk

  Každý budič slúchadiel je pred spárovaním ručne vybratý, dôkladne vyladený a odskúšaný, aby sa zabezpečil ten najvyváženejší a najprirodzenejší zvuk. 40 mm budiče využívajú vysoko výkonné neodýmiové magnety na vytváranie verného zvuku s vysokým rozlíšením so širokým dynamickým rozsahom, ktorý dokáže reprodukovať aj tie najjemnejšie detaily.

 • Zvukovo utesnené na zachovanie detailov zvuku v slúchadlách a šumu mimo nich

  Zvukovo utesnené na zachovanie detailov zvuku v slúchadlách a šumu mimo nich

  Slúchadlá Fidelio obsahujú zvukové tesnenie, čo je vlastne špeciálne navrhnutá konštrukcia zabudovaná do vnútornej komory, a táto bráni nežiaducemu úniku zvuku pričom sa zachovajú zvukové detaily. Poslucháč získa nielen úžasné zosilnenie basov ale aj hlboký zážitok z každého jedného detailu hudby bez rušenia z okolia.

 • Systém Bass Reflex System reprodukuje jasné, dynamické a vyvážené basy

  Systém Bass Reflex System reprodukuje jasné, dynamické a vyvážené basy

  Súčasťou stavby akusticky uzatvorenej zadnej strany slúchadiel je systém Bass Reflex System, ktorý v zásade pozostáva z náušníkov so strategicky umiestnenými odvetrávacími otvormi. Tie regulujú tlak vzduchu vo vnútornej komore, čím membráne poskytujú kontrolované prostredie potrebné na optimálnu akustickú odozvu. Táto funkcia spolu so zvukovým tesnením izoluje každý prirodzený zvukový detail a vytvára presné a dynamické basy bez zníženia čistoty zvuku.

 • Tlačidlá na náušníku na intuitívne ovládanie hudby a hovorov

  Tlačidlá na náušníku na intuitívne ovládanie hudby a hovorov

  Intuitívne tlačidlá vhodne umiestnené na náušníku umožňujú ľahké prepínanie hudby a hovorov. Poruke máte funkciu prepínania medzi skladbami, prehrávania a pozastavovania hudby ako aj prijímanie a ukončovanie hovorov, nastavenie hlasitosti.

 • Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, ktoré dokonale sadnú

  Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, ktoré dokonale sadnú

  Materiály na výrobu slúchadiel Fidelio M2BT boli starostlivo vybrané, tak aby zabezpečovali pohodlné dlhotrvajúce nosenie a zlepšili reprodukciu zvuku. Podušky na uši z pamäťovej peny s priedušnými materiálmi rozkladajú tlak a odvádzajú nahromadené teplo. To robí slúchadlá Fidelio M1 výnimočnými na dotyk i posluch.

 • Hlavový oblúk vyrobený z vlákien utkaných do lamely je pevný a ohybný

  Hlavový oblúk vyrobený z vlákien utkaných do lamely je pevný a ohybný

  Vonkajší hlavový oblúk slúchadiel je vyrobený z tvrdených vlákien jedinečne upletených do lamely s cieľom získať dokonalú rovnováhu ohýbateľnosti, pevnosti a odolnosti.

 • 1 m nabíjací kábel USB

  1 m nabíjací kábel USB

  1 m nabíjací kábel USB na dobíjanie.

 • 1,2 m dlhý audiokábel pre prípad, že sa vybije batéria

  1,2 m dlhý audiokábel pre prípad, že sa vybije batéria

  Pribalený 1,2 metrový odnímateľný audiokábel umožňuje priame pripojenie slúchadiel do zariadení, a tým umožňuje počúvanie hudby aj po vybití batérie slúchadiel.

 • Rozhranie Bluetooth® 4.0, kompatibilita na vynikajúci prenos zvuku

  Pokročilá technológia Bluetooth® 4.0 prispieva k vynikajúcemu zážitku z hudby vo vysokom rozlíšení.

 • Duálny vstavaný mikrofón potláča šum okolia na zaistenie lepšej kvality hovoru

  Slúchadlá M2BT sú vybavené dvoma mikrofónmi – jedným na hlaso a druhým na meranie okolitého hluku, následne sa automaticky nastaví zvuk na úroveň optimálnu pre dobrú kvalitu hovoru.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať