Fidelio

  Philips Fidelio

  Slúchadlá s konektorom Lightning

  Zvuk vo vysokom rozlíšení

  Slúchadlá M2L dodávajú typický zvuk Fidelio vo vysokom rozlíšení priamo do vášho zariadenia so systémom iOS bez skreslenia alebo presluchov vďaka konektoru Lightning a zabudovanému konvertoru DAC. Vychutnajte si dokonale detailný zvuk, nech ste kdekoľvek, a to štýlovo. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 279,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Slúchadlá s konektorom Lightning

40 mm budiče/zatvorená zadná strana, Na uši, Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, Skladanie naplocho M2L/00 Nájsť podobné výrobky

Zvuk vo vysokom rozlíšení

 • Konektor Lightning™ optimalizovaný pre zariadenia so systémom iOS

  Konektor Lightning™ optimalizovaný pre zariadenia so systémom iOS

  Slúchadlá Philips Fidelio M2L sú vybavené konektorom Lightning™, ktorý dodáva čistý digitálny signál priamo do slúchadiel. Udržanie signálu v digitálnom formáte pomáha zredukovať rušenie pásmom presluchu a zlepšuje oddelenie stereofonických kanálov.

 • Vychutnajte si zvuk s vysokým rozlíšením na zariadeniach so systémom iOS

  Vychutnajte si zvuk s vysokým rozlíšením na zariadeniach so systémom iOS

  Slúchadlá Philips Fidelio M2L umožňujú vychutnať si 24-bitový 48 kHz zvukový formát s vysokým rozlíšením prenášaný zo zariadenia so systémom iOS cez konektor Lightning. Slúchadlá M2L zabezpečujú špičkový zážitok pri počúvaní, pri ktorom sa zreprodukuje každý detail tak, ako ho zamýšľal interpret.

 • Integrovaná funkcia DAC a zosilňovania na prehrávanie hudby s vysokým rozlíšením kdekoľvek

  Integrovaná funkcia DAC a zosilňovania na prehrávanie hudby s vysokým rozlíšením kdekoľvek

  Digitálno-analógový prevodník (DAC) integrovaný do slúchadiel Philips Fidelio M2L dáva slobodu a mobilitu pri počúvaní hudby s vysokým rozlíšením kedykoľvek a kdekoľvek. Už žiadne ťažkosti s balením ďalších prístrojov, keď sa chystáte na cesty.

 • Optimalizované 40 mm neodýmiové budiče na čistý autentický zvuk

  Optimalizované 40 mm neodýmiové budiče na čistý autentický zvuk

  Každý budič slúchadiel je pred spárovaním ručne vybratý, dôkladne vyladený a odskúšaný, aby sa zabezpečil ten najvyváženejší a najprirodzenejší zvuk. 40 mm budiče využívajú vysoko výkonné neodýmiové magnety na vytváranie verného zvuku s vysokým rozlíšením so širokým dynamickým rozsahom, ktorý dokáže reprodukovať aj tie najjemnejšie detaily.

 • Zvukovo utesnené na zachovanie detailov zvuku v slúchadlách a šumu mimo nich

  Zvukovo utesnené na zachovanie detailov zvuku v slúchadlách a šumu mimo nich

  Slúchadlá Fidelio obsahujú zvukové tesnenie, čo je vlastne špeciálne navrhnutá konštrukcia zabudovaná do vnútornej komory, a táto bráni nežiaducemu úniku zvuku pričom sa zachovajú zvukové detaily. Poslucháč získa nielen úžasné zosilnenie basov ale aj hlboký zážitok z každého jedného detailu hudby bez rušenia z okolia.

 • Systém Bass Reflex System reprodukuje jasné, dynamické a vyvážené basy

  Systém Bass Reflex System reprodukuje jasné, dynamické a vyvážené basy

  Súčasťou stavby akusticky uzatvorenej zadnej strany slúchadiel je systém Bass Reflex System, ktorý v zásade pozostáva z náušníkov so strategicky umiestnenými odvetrávacími otvormi. Tie regulujú tlak vzduchu vo vnútornej komore, čím membráne poskytujú kontrolované prostredie potrebné na optimálnu akustickú odozvu. Táto funkcia spolu so zvukovým tesnením izoluje každý prirodzený zvukový detail a vytvára presné a dynamické basy bez zníženia čistoty zvuku.

 • Frekvenčná odozva vyladená podľa vycibreného vkusu poslucháčov

  Frekvenčná odozva vyladená podľa vycibreného vkusu poslucháčov

  Vykonali sme intenzívny výskum v spolupráci s náročnými milovníkmi hudby, aby sme spoznali ich preferencie – napríklad optimálne vyváženie kombinácií hudobných charakteristík, ktoré obľubujú. Naši zvukoví technici potom slúchadlá Fidelio M2L vyladili, dbajúc na všetky malé detaily, ktoré ovplyvňujú vnímanie zvuku poslucháčmi – napríklad spôsob, akým ľudské ucho odráža zvuk a rezonuje. Na základe výskumu sme skonštruovali slúchadlá M2L, ktoré sú navrhnuté na čo najvernejšiu reprodukciu zvuku podľa originálu – vrátane súčasných štýlov zvukového záznamu.

 • Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, ktoré dokonale sadnú

  Luxusné vankúšiky z pamäťovej peny, ktoré dokonale sadnú

  Materiály na výrobu slúchadiel Fidelio M2L boli starostlivo vybrané, tak aby zabezpečovali pohodlné dlhotrvajúce nosenie a zlepšili reprodukciu zvuku. Podušky na uši z pamäťovej peny s priedušnými materiálmi rozkladajú tlak a odvádzajú nahromadené teplo. To robí slúchadlá Fidelio M2L výnimočnými na dotyk i posluch.

 • Hliník a prešívaná jemná koža so špičkovým vzhľadom a príjemná na dotyk

  Hliník a prešívaná jemná koža so špičkovým vzhľadom a príjemná na dotyk
 • Puzdro z imitácie semišu poskytuje štýlovú ochranu pre slúchadlá

  Puzdro z imitácie semišu poskytuje štýlovú ochranu pre slúchadlá
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať