Komponentný DVD Hi-Fi systém

  Posadnutí zvukom

  Komponentný DVD Hi-Fi systém Philips s reproduktormi SoundSphere vám prináša zvuk tak prirodzený a skutočný, že si budete myslieť, že umelci vystupujú priamo pred vami. Zreteľný farebný displej a vysoko intuitívna navigácia ešte viac prehlbujú váš poslucháčsky zážitok.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Posadnutí zvukom

Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

 • 2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  Vyplňte miestnosť svojou obľúbenou hudbou s pomocou hudobného výstupného výkonu 2 x 50 W RMS a digitálneho zosilňovača triedy „D“. Zosilňovač prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku, a to vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má tento zosilňovač v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti.

 • Hliníkové reproduktory s optimálnou pevnosťou pre verný zvuk

  Hliníkové reproduktory s optimálnou pevnosťou pre verný zvuk

  Dovoľte prírode, aby vám zo seba dala to najlepšie. Prírodné materiály sa preukázali ako neprekonateľné konštrukčné prvky pri dosahovaní správnej akustiky. Reproduktory vyrobené z hliníka sú pevnejším, tvarovateľnejším a vhodnejším puzdrom, ktoré prirodzene potláča vibrácie, optimalizuje šírenie zvukových vĺn a vytvára vernejší zvuk. Výsledkom je fantastický zvuk, ktorý zostáva skutočne verný pôvodnej nahrávke.

 • Farebný displej LCD na pohodlné ovládanie

  Farebný displej LCD na pohodlné ovládanie

  Oživte svoj poslucháčsky zážitok pomocou displeja LCD so živými farbami a vychutnajte si jednoduché a pohodlné ovládanie všetkej vašej hudby. Pri počúvaní obľúbených skladieb sa na obrazovke zobrazuje obal, čo piesne oživí a skrášli. Výber skladieb je skutočne hračkou – viacriadkový displej LCD zobrazuje skladby usporiadané podľa žánru, interpreta či albumu.

 • Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora zaisťuje lepší prenos zvukového signálu v porovnaní s bežnými zasúvacími prepojeniami. Tiež minimalizuje elektrickú stratu signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu sa dosiahne reprodukcia zvuku, ktorá sa maximálne približuje realite.

 • Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Prehrávanie formátov DVD, DivX ®, MP3, AAC bez DRM, WMA, FLAC, OGG a JPG.

 • Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Vychutnajte si pravú podstatu a energiu hudby, ktorú vám reproduktory SoundSphere zaručia pri každom tóne – tak, ako to chcel sám umelec. Reproduktory SoundSphere, ktoré prinášajú čistý a prirodzený zvuk, vytvárajú hlbší a širší akustický dojem. Výsledkom je precítený zvuk, ktorý vás doslova presvedčí o tom, že interpreti hrajú priamo pred vami. Každý reproduktor SoundSphere je vybavený výškovým reproduktorom, ktorý visí nad reproduktorovou skriňou. Výškový reproduktor dokáže vydávať zvuk čistejšie a všetkými smermi. Presné technické prevedenie deliacej frekvencie zvuku a premyslené umiestnenie basového reproduktora obklopujúceho výškový reproduktor zaručujú minimálnu interferenciu a ešte prirodzenejší zvuk.

 • Prehľadávajte hudbu a fotografie uložené na zariadení USB

  Prehľadávajte hudbu a fotografie uložené na zariadení USB

  Uložte svoju hudobnú zbierku na pamäťové zariadenie USB a môžete si kedykoľvek vychutnať ktorúkoľvek skladbu. Systém pristupuje k hudobnému obsahu prostredníctvom zabudovaného konektora USB. Potom môžete jednoduchým spôsobom cez systém prehľadávať svoje hudobné súbory podľa albumov, interpretov, žánrov alebo skladieb. Pri počúvaní hudby si môžete súčasne prezerať obľúbené fotografie.

 • Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Technológia FullSound obohatí vašu hudbu plnšími basmi a čistým zvukom

  Inovatívna technológia FullSound od spoločnosti Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju komprimovanú hudbu v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí vašu dušu a roztancuje vaše nohy.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  Rozhranie HDMI (High-Definition Multimedia Interface) je priame digitálne pripojenie, ktoré prenáša digitálne video s vysokým rozlíšením ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje zvuk bez akéhokoľvek rušenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať