Mikro DVD kino

  Hi-Fi zvuk v kompaktnom riešení

  Štýlové a kompaktné DVD mikrokino Philips MCD908 s Hi-Fi elektrónkami je tou najlepšou voľbou pre plochý TV. Premeňte svoj domov na kino s vosokokvalitným zvukom a vychutnajte si filmy a obrázky JPEG vo vysokom rozlíšení. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hi-Fi zvuk v kompaktnom riešení

 • Hi-Fi elektrónky špičkovej kvality pre dokonale čistý a prirodzený zvuk

  Hi-Fi elektrónky špičkovej kvality pre dokonale čistý a prirodzený zvuk

  So vstavanými Hi-Fi elektrónkami môžete teraz zažiť zvuk najvyššej kvality, ktorý sa bežne spája len so špičkovými systémami pre hudobných nadšencov. Analógový základ elektróniek poskytuje príjemnejší zvuk pre náš nelineárny sluchový systém. Zvuk z elektróniek prináša nízke skreslenie a vždy sa uprednostňuje pre jeho čistú a detailnú, teplú a prirodzenú kvalitu zvuku.

 • Repr. so zliatinovými pásmi pre pôsobivo verný zvuk

  Repr. so zliatinovými pásmi pre pôsobivo verný zvuk

  Reproduktor so zliatinovými pásikmi je jednopólový reproduktor, ktorý produkuje dynamický a svieži zvuk z prednej strany. Bežne sa používa v dômyselných systémoch na pôsobivo verné reprodukovanie zvuku. Bežné kónusy a kopulové reproduktory sú založené na princípe smerových pohyblivých cievok, zatiaľ čo reproduktor so zliatinovými pásikmi vyžaruje vysoké frekvencie v celom 180-stupňovom radiačnom pásme. Tým sa dramaticky zvýši šírka zvukového spektra vo vyšších tónoch a rozšíri zóna ideálneho počúvania. Široký, krištáľovo čistý a prirodzený zvuk sa tak šíri aj z kompaktných zvukových systémov.

 • Stredopás. reproduktor s kužeľ. klenbou a bas. reproduktor pre krištáľový zvuk

  Stredopás. reproduktor s kužeľ. klenbou a bas. reproduktor pre krištáľový zvuk

  Pripravte sa na ohromujúci zvuk vďaka kombinácii hodvábneho kužeľovitého strednopásmového reproduktora s ultrazvukovým plochým výškovým reproduktorom. Hodvábny reproduktor dodáva teplý zvuk a tenký plochý reproduktor dodáva jasný a dynamický zvuk. To čo zažijete, je harmonická zmes nerušeného a nezafarbeného širokopásmového zvuku ... ktorý je taký hladký ako hodváb.

 • Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora pre najjemnejší prenos signálu

  Pozlátený konektor reproduktora zaisťuje lepší prenos zvukového signálu v porovnaní s bežnými zasúvacími prepojeniami. Tiež minimalizuje elektrickú stratu signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu sa dosiahne reprodukcia zvuku, ktorá sa maximálne približuje realite.

 • HDMI výstup pre digitálne video s vysokým rozlíšením a digitálny zvuk

  HDMI výstup pre digitálne video s vysokým rozlíšením a digitálny zvuk

  HDMI je priame digitálne pripojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s DVI.

 • 12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • Prehráva DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrázkové CD

  Prehráva DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrázkové CD

  Tento DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) a Picture CD – všetky z nich je možné prehrávať v tomto prehrávači. SVCD znamená „Super VideoCD“. Kvalita štandardu SVCD je oveľa vyššia ako pri disku VCD. Vďaka vyššiemu rozlíšeniu má predovšetkým oveľa ostrejší obraz ako VCD. S podporou formátu DivX® si môžete vychutnávať videá komprimované kodekom DivX®. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, filmové upútavky a hudobné videoklipy, na médiá ako disky CD-R/RW a nahrávateľné disky DVD.

 • Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Pretože Dolby Digital je jedným z najlepších svetových noriem digitálneho multikanálového zvuku a využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Diaľk.ovládanie s koženou spod.str. a kovovou vrch. str. s plochými tlačidlami

  Diaľk.ovládanie s koženou spod.str. a kovovou vrch. str. s plochými tlačidlami

  Vďaka perfektnému vyváženiu tenkých tvarov s komfortnou nízkou hmotnosťou predstavuje toto ergonomicky navrhnuté diaľkové ovládanie pôžitok pri používaní. Jeho hladká plochá predná strana s tlačidlami s metalickou povrchovou úpravou je atraktívna v kontraste so zadným krytom z pravej kože. Okrem toho štýlová presne vyformovaná klávesnica zaručuje kvalitný zážitok z navigácie. Pocíťte lesk čistého dizajnu a kontroly.

 • Kvalitná hliníková skrinka a reproduktor z prírodného dreva

  Kvalitná hliníková skrinka a reproduktor z prírodného dreva
 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • Celkový výstupný výkon 150 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 150 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať