Bezdrôtový mikro HiFi systém

  Bezdrôtový mikro HiFi systém

  Osloboďte svoju hudbu

  Vychutnajte si hudbu podľa svojich predstáv na výkonnom zariadení MCi300! Prejdite ešte ďalej a prenášajte hudbu zo svojho PC, prehrávajte disky CD, prípadne pripojte a prehrajte hudbu z USB zariadení. Pre celé nové spektrum možností hudby jednoducho nalaďte na internetové rádio.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si všetku vašu hudbu v každej miestnosti - bezšnúrovo

 • Alfanumerické vyhľadávanie pomocou diaľkového ovládania

  Alfanumerické vyhľadávanie pomocou diaľkového ovládania

  Funkcia alfanumerického vyhľadávania na klávesnici diaľkového ovládania vám umožňuje okamžite vyhľadať obľúbeného umelca, skladbu alebo album. Len stlačte „Vyhľadať“ na diaľkovom ovládaní, a potom zadajte prvých niekoľko písmen alebo čísiel názvu požadovanej skladby, interpreta alebo albumu. Presuniete sa k záznamu, ktorý sa najpresnejšie zhoduje s vloženým heslom. Už viac nebude potrebné sa posúvať riadok po riadku naprieč celou vašou zbierkou alebo zoznamom skladieb.

 • Vychutnajte si internetové rádio

  Vychutnajte si internetové rádio

  Internetové rádio je služba zvukového vysielania, ktorá sa poskytuje prostredníctvom Internetu. Jedným z najpopulárnejších formátov je MP3. Niektoré internetové stanice sú viazané na terestriálne vysielajúce rádiostanice alebo siete, zatiaľ čo iné vysielajú len prostredníctvom Internetu, zachovávajú si nezávislosť a realizujú svoje vysielanie výlučne prostredníctvom webu. Vďaka internetovému rádiu si môžete vychutnávať prístup k rádiostaniciam z ľubovoľnej krajiny sveta a počúvať široké spektrum žánrov; vypočujte si správy, informácie o športe, novinky z oblasti zábavy, prípadne sa pripojte k obľúbeným alebo miestne pôsobiacim staniciam od Rakúska až po Juhosláviu.

 • Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Bezdrôtový prenos údajov z PC cez UPnP

  Darujte svojej hudobnej zbierke vo vašom PC slobodu: prehrajte ju prostredníctvom bezdrôtovej hudobnej stanice Streamium Wireless! Zariadenie Streamium ponúka pripojenie UPnP, ktoré vám umožňuje pripojiť sa ku každému zariadeniu s podporou technológie Universal Plug & Play a prijímať alebo vysielať cezeň hudbu – získate tak prístup aj k vašej hudobnej zbierke v PC. Stačí siahnuť po diaľkovom ovládaní, vybrať konkrétne skladby prostredníctvom zariadenia Streamium a jednoducho ich prehrať. Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu bezdrôtovo a bez námahy.

 • Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami) a PC

  Bezdrôtový prenos medzi hudobným centrom a stanicou (stanicami) a PC

  S použitím bezdrôtovej siete si vychutnáte svoje obľúbené skladby, ktoré sa nepretržite prenášajú z hudobnej knižnice vo Vašom PC do hudobného centra Streamium Wireless alebo do stanice/staníc, prípadne z centra Streamium priamo do stanice/staníc. Či už máte svoju hudobnú zbierku uloženú v zariadení Streamium alebo v PC, buď môžete celú svoju domácnosť naplniť jedinou skladbou alebo jednotlivé miestnosti rôznymi skladbami – je to len na Vás. Už žiadne káble, žiadne pripájanie, žiadne nepríjemnosti. Vychutnajte si maximálnu nezávislosť pri počúvaní hudby v ktorejkoľvek z miestností vo svojej domácnosti.

 • 2-pásmové reproduktory Bass Reflex

  2-pásmové reproduktory Bass Reflex
 • Prehľadávajte svoju kolekciu podľa albumu, interpreta, žánru a skladby

  Nahrajte svoju hudobnú zbierku na vstavanú diskovú jednotku v systéme Streamium Wireless Micro Hi-Fi alebo do PC a môžete si vychutnávať akúkoľvek skladbu - kedykoľvek. Systém pristupuje k vášmu hudobnému obsahu prostredníctvom aplikácie Windows Media Player (WMP) cez vstavaný server UPnP. Potom môžete jednoduchým spôsobom použiť systém na navigáciu v celom vašom hudobnom obsahu a zoradiť ho podľa albumov, interpretov, žánrov alebo skladieb.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať