Bezdrôtový mikro HiFi systém

  Osloboďte svoju hudbu

  Oslávte hudbu svojim spôsobom - úžasným a výkonným zvukom! Univerzálny 160 GB model MCi500H vám umožní, aby ste si vychutnali prehrávanie z pevného disku, prenos hudby z počítača, pripojenie a prehratie z USB zariadení, prípadne si vychutnali nespočetné ďalšie hudobné možnosti na internetovom rádiu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrôtový mikro HiFi systém

160 GB/2000 CD, Bezplatné internetové rádio, 2 x 50 W MCI500H/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si všetku svoju hudbu z jedného systému - bezdrôtovo

 • Alfanumerické vyhľadávanie pomocou diaľkového ovládania

  Alfanumerické vyhľadávanie pomocou diaľkového ovládania

  Funkcia alfanumerického vyhľadávania na klávesnici diaľkového ovládania vám umožňuje okamžite vyhľadať obľúbeného umelca, skladbu alebo album. Len stlačte „Vyhľadať“ na diaľkovom ovládaní, a potom zadajte prvých niekoľko písmen alebo čísiel názvu požadovanej skladby, interpreta alebo albumu. Presuniete sa k záznamu, ktorý sa najpresnejšie zhoduje s vloženým heslom. Už viac nebude potrebné sa posúvať riadok po riadku naprieč celou vašou zbierkou alebo zoznamom skladieb.

 • Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Rozšírte svoj systém pridaním až 5 Wi-Fi staníc

  Naplňte ktorúkoľvek miestnosť v dome svojou hudbou. Už žiadne káble ani problémy s nimi a koniec hádkam so zvyškom rodiny o tom, akú hudbu budete počúvať. Z bezdrôtového hudobného systému Streamium môžete svoju hudbu nielen ukladať a prehrávať, ale môžete tiež streamovať jednu skladbu – alebo rozličné skladby – až do 5 staníc Streamium vo svojej domácnosti. Je to jednoduché, môžete využiť zabudované inovatívne funkcie ako My Room, My Music a Music Broadcast. Osloboďte svoju hudbu a vychutnajte si ju v ktorejkoľvek časti vašej domácnosti.

 • 2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  2x50W RMS Hi-Fi zvuk s digitálnym zosilňovačom triedy „D“

  Vyplňte miestnosť svojou obľúbenou hudbou s pomocou hudobného výstupného výkonu 2 x 50 W RMS a digitálneho zosilňovača triedy „D“. Zosilňovač prijme analógový signál, konvertuje ho na digitálny a zosilní ho. Pred samotnou reprodukciou ešte signál prejde demodulačným filtrom. Zosilnený digitálny výstup prináša všetky výhody digitálneho zvuku, a to vrátane jeho zvýšenej kvality. Okrem toho má tento zosilňovač v porovnaní s tradičnými zosilňovačmi triedy AB účinnosť viac než 90 %. Táto vysoká účinnosť umožňuje zostaviť výkonný zosilňovač malej veľkosti.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • 160 GB pevný disk na uloženie až 2000 CD albumov

  160 GB pevný disk na uloženie až 2000 CD albumov

  Pevný disk s veľkosťou 160 GB Vám ponúka rozsiahlu kapacitu na ukladanie digitálnych hudobných súborov – hravo uloží až 2 000 hudobných diskov CD. Priestorová úspora, inteligentná správa hudobných zbierok, jednoduchý prístup, a to všetko v jednom zariadení.

 • Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online programy si na ňom môžete vypočuť bez potreby zapnúť PC.

 • Prehľadávajte svoju kolekciu podľa albumu, interpreta, žánru a skladby

  Nahrajte svoju hudobnú zbierku na vstavanú diskovú jednotku v systéme Streamium Wireless Micro Hi-Fi alebo do PC a môžete si vychutnávať akúkoľvek skladbu - kedykoľvek. Systém pristupuje k vášmu hudobnému obsahu prostredníctvom aplikácie Windows Media Player (WMP) cez vstavaný server UPnP. Potom môžete jednoduchým spôsobom použiť systém na navigáciu v celom vašom hudobnom obsahu a zoradiť ho podľa albumov, interpretov, žánrov alebo skladieb.

 • Hi-Fi kužeľové výškové reproduktory a 13,3 cm (5,25”) basové reproduktory

  Audio systém Streamium Wireless Micro Hi-Fi využíva prvotriedne Hi-Fi meniče. Jednotka 1-palcového jemného kužeľovitého výškového reproduktora je vyrobená s čistého zamatu a dokáže odhaliť každý hudobný detail a nuansu bez toho, aby znela tvrdo alebo nástojčivo. Rovnako pozoruhodný 5,25-palcový stredobasový reproduktor pozostáva z optimalizovaného papierového kónusu, ktorý so sebou prináša výhodu v podobe nízkej hmotnosti a pevnosti za súčasného dosiahnutia vynikajúceho správania meniča a uchovania plochej frekvenčnej odozvy až do 4 kHz. Ich skombinovaním je možné reprodukovať vokály, ktoré znejú neobyčajne prirodzene a zreteľne za súčasného začlenenia silných a dynamických basov.

 • Potiahnite a pustite hudbu z PC

  S použitím softvéru na bezdrôtovú správu audio zariadení Philips WADM (súčasťou balenia) môžete prostredníctvom techniky „presunúť a pustiť“ („drag and drop“) rýchlo a jednoducho skopírovať hudobnú zbierku uloženú v PC na pevný disk centra Streamium. Teraz si môžete vychutnať svoju hudbu bez zapnutia počítača.

 • Prehrávajte a konvertujte CD albumy s databázou informácií o skladbách Gracenote

  Keď do bezdrôtového hudobného centra Streamium Wireless vložíte disk CD, zabudovaná online databáza Gracenote™ začne automaticky vyhľadávať informácie o albume, interpretovi a skladbách. Označenie Gracenote™ predstavuje priemyselný štandard v oblasti technológie na rozpoznávanie hudby a poskytovania súvisiaceho obsahu, takže odpadá potreba zadávať informácie o skladbách manuálne. Informácie z databázy Gracenote™ umožňujú usporiadať vaše hudobné nahrávky podľa interpreta, albumu, štýlu alebo názvu skladby. Centrum Streamium počas prehrávania disku CD skonvertuje nahrávky do formátu MP3 a uloží ich na vstavaný pevný disk.

 • Pripojte a prehrávajte priamo z vášho pamäťového USB zariadenia

  Keď v ponuke zariadenia Streamium nastavíte režim USB Direct, okamžite získate prístup k hudbe uloženej na vašom prenosnom prehrávači USB. Prehrať si ju môžete prostredníctvom centra alebo stanice Streamium. Režim USB Direct vám umožňuje prehrávať súbory MP3, AAC a WMA priamo z vášho zariadenia USB. Vychutnajte si svoju mobilnú hudobnú zbierku v pohodlí domova a v úžasnej zvukovej kvalite.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať