Mikrosystém

  Bezdrôtové diaľkové ovládanie MP3 hudby v počítači

  Premeňte hudbu z počítača na masívny MP3 jukebox pomocou bezdrôtového počítačového prepojenia cez mikrosystém Philips MC W 770 Wireless PC Link a vychutnávajte hudbu kdekoľvek v dome. Okrem toho môžete diaľkovo ovládať MP3 hudbu v počítači na MC W 770 bez drôtového pripojenia.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtové diaľkové ovládanie MP3 hudby v počítači

 • Prehrávanie 50-tich hodín hudby MP3 z 5 CD

  Prehrávanie 50-tich hodín hudby MP3 z 5 CD

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jediné CD dokáže zaznamenať až 10 hodín hudby. So zásobníkom na 5 CD umožňuje prehrať až 50 hodín hudby. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Jednoduchá navigácia cez interpreta, album alebo zozn. prehr. skladieb

  Jednoduchá navigácia cez interpreta, album alebo zozn. prehr. skladieb
 • Pribalený bezdrôtový USB adaptér pre PC

  Bezdrôtové PC prepojenie spája počítač a zvukový systém Philips bezdrôtovo, prostredníctvom Wi-Fi. Nie je potrebná nijaká komplikovaná sieťová konfigurácia. Wi-Fi je vedúci priemyselný štandard bezdrôtového pripojenia, nazýva sa aj IEEE802.11b. Jednoducho nainštalujte poskytnutý ovládač bezdrôtového USB adaptéra na počítač. Ovládacie tlačidlá zvukového systému a diaľkové ovládanie poskytujú jednoduchú navigáciu a ovládanie hudby MP3, ktorá je uložená na počítači. Kdekoľvek doma môžete teraz prehrávať svoju obľúbenú hudbu MP3 z počítača na zvukový systém Philips. Bez káblov!

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • Celkový výkon 2500 W PMPO/150 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 2500 W PMPO/150 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať