Magnavox

Magnavox

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

-

-

 • 12-bitové/108 MHz video DAC

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • Výstup RGB na SCART

  RGB na kábli Scart je káblové pripojenie, ktoré poskytuje jednoduchú možnosť pripojenia pre vysokokvalitný video výstup.

 • Prehrávanie DivX

  S podporou formátu DivX si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Progresívne riadkovanie (3:2 s komprimáciou) cez komponentný video výstup

  Progresívne riadkovanie (3:2 s komprimáciou) úplne potláča neželané artefakty, ktoré narušujú obraz pri sledovaní filmov. Bez týchto artefaktov si vychutnáte film tak, ako to chcel jeho tvorca.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať