Bezdrôtový systém Home Theater

  Pridajte PC & Internet zábavu

  Vychutnajte si bezdrôtovú multimediálnu hudbu, filmy a fotografie z počítača na systéme domácej zábavy a získajte bezdrôtový prístup k zábave z Internetu, ako je napríklad on-line hudba, filmy, zbierky fotografií a internetové hry.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pridajte PC & Internet zábavu

k zážitkom z filmu a hudby

 • DTS Digital Surround pre viackanálový priestorový zvuk

  DTS Digital Surround pre viackanálový priestorový zvuk

  DTS dodáva DVD filmom kvalitnejší priestorový zvuk.

 • Vychutnajte si bezdrôtové počítačové multimédiá vo vašej obývačke

  Produkt je pripojený k TV alebo stereofónnemu zariadeniu a medzi počítačom a produktom je vytvorené bezdrôtové prepojenie. Na ovládanie počítačových multimédií na TV a stereofónnom zariadení môžete použiť diaľkové ovládanie.

 • Priame bezdrôtové prepojenie PC s USB adaptérom WiFi

  Nekonvenčné riešenie, ak nemáte bezdrôtovú sieť. Zapojte pribalený bezdrôtový adaptér USB do počítača. Zapojte prijímač do vášho televízora alebo stereofónneho zariadenia. Pomocou bezdrôtového adaptéra USB bude váš počítač spojený v prijímačom.

 • Prístup k hudbe, filmom, fotografiám a hrám

  Cez prístup na Internet jediným tlačidlom dostanete hudbu, ukážky nových filmov, hudobné videoklipy, zbierky fotografií a internetových hier do svojho televízora a stereo prehrávača. Nie je potrebné nahrávanie súborov do PC, dokonca ho nemusíte ani zapnúť, a pritom bez problémov prijímať prúdy multimediálneho obsahu z Internetu. Podmienkou je širokopásmové pripojenie na Internet.

 • Produkt aktualizovaný cez Internet je stále aktuálny.

  Nové vlastnosti, funkcie a formáty médií možno automaticky prevziať do vášho zariadenia z Internetu prostredníctvom širokopásmového pripojenia.

 • DD poskytuje dokonalý priest. zvuk pri sled. filmov a koncertov

  Dolby Digital a DTS sú najlepšie svetové digitálne multikanálové audio štandardy a využívajú spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • Dolby ProLogic II pre priestorový zvuk zo stereozdrojov

  Dolby ProLogic II predstavuje pokročilý maticový dekodér, ktorý z akéhokoľvek stereofónneho zdroja vytvára päť kanálov priestorového zvuku, vrátane dvoch priestorových kanálov s plným rozsahom.

 • Digitálny zosilňovač triedy „D“ pre kvalitný zvukový výkon

  Digitálny zosilňovač triedy D prijíma analógový signál, premení ho na digitálny signál a potom ho digitálne zosilňuje. Signál potom vstupuje do demodulačného filtra a vydá výsledný výstup. Zosilnený digitálny výstup má všetky výhody digitálneho zvuku vrátane zlepšenej kvality zvuku. Okrem toho digitálny zosilňovač triedy „D“ má vyše 90% efektivitu v porovnaní s bežnými AB zosilňovačmi. Vysoká efektivitu zabezpečuje silný zosilňovač s malou stopou.

 • Clearvoice™ podporuje čistý a svieži dialóg vo filmoch

  Clearvoice™ od spoločnosti Philips jedinečne podporuje dialóg jasným oddelením reči od akcie.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Fotografie: Obrázkové CD (JPEG)

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky v pohodlí obývačky a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať