Sieťový hudobný prehrávač

  Wi-Fi b/g certified

  Sieťový hudobný prehrávač

  Osloboďte svoju hudbu

  Pripojením k PC a aj k audio systému vám sieťový hudobný prehrávač Philips Streamium NP1100 poskytuje bezdrôtový prístup k hudobnej knižnici v PC a k internetovému rádiu. Celý svet vzrušujúcich hudobných možností! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Sieťový hudobný prehrávač

Bezplatné internetové rádio, Veľký LCD displej NP1100/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si hudbu z PC a internetu - bezdrôtovo

 • Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online programy si na ňom môžete vypočuť bez potreby zapnúť PC.

 • Bezdrôtové prehrávanie hudby z PC

  Bezdrôtové prehrávanie hudby z PC

  Osloboďte celú svoju hudobnú zbierku z počítača a prehrajte si ju na svojom hudobnom systéme prostredníctvom sieťového hudobného prehrávača Streamium! Pripojenie UPnP umožňuje sieťovému hudobnému prehrávaču Streamium dostať sa k hudbe uloženej vo vašom počítači a v reálnom čase ju prenášať do hudobného systému, takže vy si môžete užívať vašu obľúbenú hudbu vo výbornej kvalite zvuku.

 • Diaľkové ovládanie pre ručnú navigáciu

  Diaľkové ovládanie pre ručnú navigáciu

  Ovládajte všetky funkcie centra Streamium z pohodlia svojho gauča. Vyhľadávajte hudbu, prechádzajte jednotlivými nahrávkami a prehrávajte ich – to všetko rýchlo a bez námahy. S funkciami Alphanumeric search, QuickJump alebo SuperScroll získate takmer okamžitý prístup k svojej obľúbenej internetovej rozhlasovej stanici alebo hudbe uloženej v PC. Ovládacie centrum zariadenia Streamium leží priamo vo vašej dlani.

 • Digitálne konektory

  Digitálne konektory

  Existuje viacero možností, ako pripojiť sieťový hudobný prehrávač Streamium k audio zariadeniu podľa vlastného výberu: digitálne pripojenie, analógové pripojenie, pripojenie prenosných reproduktorov či dokonca slúchadiel.

 • Analógové konektory

  Analógové konektory

  Existuje viacero možností, ako pripojiť sieťový hudobný prehrávač Streamium k audio zariadeniu podľa vlastného výberu. Najčastejšie sa na pripojenie k prehrávaču Streamium používa analógový konektor. Koncovky bieleho a červeného zvukového kábla (súčasťou balenia) jednoducho zapojte do prehrávača Streamium na jednej strane a do audio zariadenia na strane druhej. Svoju hudbu si však môžete vychutnať aj tak, že k prehrávaču pripojíte prenosné reproduktory alebo slúchadlá.

 • Pripojte ho k svojmu stereofónnemu systému alebo systému domáceho kina

  Pripojte ho k svojmu stereofónnemu systému alebo systému domáceho kina
 • Veľká obrazovka, veľké ikony a priblížený text

  Veľká obrazovka, veľké ikony a priblížený text
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Niektoré funkcie si vyžadujú podporu pre širokopásmový prístup k internetu
 • Niektoré služby nie sú dostupné vo všetkých oblastiach

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať