Wi-Fi b/g certified

  Sieťový hudobný prehrávač

  Osloboďte svoju hudbu

  Sieťový hudobný prehrávač Philips Streamium NP2900 so zabudovanými reproduktormi poskytuje bezdrôtový prístup k hudobnej knižnici v PC a k internetovému rádiu - a to všetko prostredníctvom úžasných technológií LivingSound a FullSound. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Sieťový hudobný prehrávač

Bezplatné internetové rádio, Plne farebný displej NP2900/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu

Vychutnajte si hudbu z PC a internetu - bezdrôtovo

 • Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových staníc zdarma

  Prehrávač Streamium prináša možnosť naladiť si tisíce bezplatných internetových rozhlasových staníc. Teraz dokážete udržať krok s hudbou na celom svete. Audio systém Streamium jednoducho pripojíte k internetu a svoje obľúbené online programy si na ňom môžete vypočuť bez potreby zapnúť PC.

 • Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie so zobrazením obalov albumov

  Jednoduché a intuitívne používateľské rozhranie GoGear využíva pokročilú technológiu navigácie. Pomáha nielen zaistiť rýchlu a plynulú navigáciu, ale tiež príjemný multimediálny zážitok, ktorý rýchlo zvládnete. Inteligentné funkcie, ako napríklad obaly albumov - ktoré zobrazujú obaly albumov zabudované do hudobných súborov - Vám umožnia dosiahnuť bohatší zážitok, tak ako niekedy, keď by ste si pozreli obal disku CD alebo LP, zatiaľ čo si vychutnávate hudbu.

 • Alfanumerické vyhľadávanie pre rýchly prístup

  Alfanumerické vyhľadávanie pre rýchly prístup

  Funkcia alfanumerického vyhľadávania na klávesnici diaľkového ovládania vám umožňuje okamžite vyhľadať obľúbeného umelca, skladbu alebo album. Len stlačte „Vyhľadať“ na diaľkovom ovládaní, a potom zadajte prvých niekoľko písmen alebo čísiel názvu požadovanej skladby, interpreta alebo albumu. Presuniete sa k záznamu, ktorý sa najpresnejšie zhoduje s vloženým heslom. Už viac nebude potrebné sa posúvať riadok po riadku naprieč celou vašou zbierkou alebo zoznamom skladieb.

 • Veľká obrazovka a diaľkové ovládanie

  Veľká obrazovka a diaľkové ovládanie

  Prechádzajte celou svojou hudobnou zbierkou bez námahy. Veľká 10,2 cm (4”) obrazovka LCD ponúka veľké ikony a zväčšený text. Vďaka praktickému diaľkovému ovládaniu za pár sekúnd preletíte tisíce piesní naraz alebo ľahko nastavíte jednu konkrétnu. Pohodlne sa posaďte a ostatné jednoducho nastavte cez diaľkové ovládanie.

 • Technológia LivingSound pre širší, pohlcujúci stereo zvuk

  Technológia LivingSound pre širší, pohlcujúci stereo zvuk

  Funkcia LivingSound od spoločnosti Philips, ktorá očakáva vystavenie patentu, výrazne rozširuje optimálnu oblasť (ideálne miesto posluchu vo vašej izbe), aby ste si mohli vychutnať vskutku pohlcujúcu hudbu v širšom priestore. Kombináciou rozličných zvukových procesov funkcia LivingSound obnovuje bohatosť a priestorové detaily zvukovej kulisy, ktoré sa u kompaktného stereo systému často strácajú. Výsledkom je optimálna oblasť, ktorá je rozsiahlejšia, ako by ste čakali, a ktorá je rovnomernejšie a vo väčšej miere distribuovaná po celej miestnosti. Teraz už vychutnávanie si hudby nie je limitované na tradične úzku oblasť. Užívajte si optimálny stereo zvuk vo väčšom priestore.

 • Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Funkcia FullSound™, ktorá vdýchne hudbe v MP3 život

  Inovatívna technológia FullSound značky Philips verne obnovuje akustické detaily v komprimovanej hudbe MP3, čím ju výrazne obohacuje a vylepšuje, takže zažijete hudbu v kvalite CD bez akéhokoľvek skreslenia. Technológia FullSound založená na pokročilom algoritme spracovania zvuku v sebe spája odbornosť, ktorou sa spoločnosť Philips preslávila v hudobnej produkcii, s výkonom digitálneho procesora signálov (DSP) najnovšej generácie. Výsledkom sú plnšie basy s väčšou hĺbkou a dôrazom, zdokonalená priezračnosť hlasu a hudobných nástrojov, a bohaté detaily. Znovu objavte svoju hudbu komprimovanú vo formáte MP3 v reálnom zvukovom podaní, ktoré pohladí Vašu dušu a roztancuje Vaše nohy.

 • 4-reproduktorový systém pre vynikajúci zvuk

  4-reproduktorový systém pre vynikajúci zvuk

  Štyri reproduktory (dva predné a dva bočné) sú nastavené pod presným uhlom, aby Vám mohli sprostredkovať kvalitu zvuku, ktorú prináša technológia LivingSound od spoločnosti Philips. Výsledkom je širšia zóna optimálneho posluchu – hudba sa po miestnosti šíri voľnejšie a rovnomernejšie. Teraz si tak môžete vychutnať optimálny stereofonický zvuk vo väčšom priestore.

 • 30 W RMS

  30 W RMS

  Výstupný hudobný výkon s efektívnou hodnotou (RMS) 30 W naplní priestor Vašou obľúbenou hudbou.

 • Bezdrôtové prehrávanie hudby z PC/Mac

  Bezdrôtové prehrávanie hudby z PC/Mac

  Darujte celej svojej hudobnej zbierke vo svojom PC/Mac slobodu prostredníctvom sieťového hudobného prehrávača Streamium! Ponúka pripojenie UPnP, ktoré umožňuje pripojiť sa ku každému zariadeniu s podporou technológie Universal Plug & Play a prijímať alebo vysielať hudbu. Prehrávač Streamium umožní pristupovať k vlastnej hudobnej zbierke v počítači, vyberať z nej a prehľadávať ju. Stačí siahnuť po diaľkovom ovládaní a vybrať si konkrétne skladby prostredníctvom zariadenia Streamium. Vychutnajte si obľúbenú hudbu bezdrôtovo, bez námahy a vo vynikajúcej zvukovej kvalite. Patentovaná technológia FullSound spoločnosti Philips prináša pre formát MP3 poslucháčsky zážitok v kvalite CD a funkcia LivingSound súčasne vytvára širší a pohlcujúci stereofónny zvuk.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Niektoré funkcie si vyžadujú podporu pre širokopásmový prístup k internetu
 • Niektoré služby nie sú dostupné vo všetkých oblastiach

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať