Systém reproduktorov

  Profesionálna zvuková veža

  Zabávajte sa ako na diskotéke vďaka výkonu až 1 000 W a zvýrazneným ohromujúcim basom pomocou technológie NX Bass. Prehrávajte hudbu bezdrôtovo z kompatibilných zariadení s technológiou Bluetooth, vo formáte MP3 z diskov CD, zo zariadení USB alebo iných zariadení prostredníctvom zvukového vstupu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Profesionálna zvuková veža

 • Svetlá LED 260 K pre skvelú párty atmosféru

  Svetlá LED 260 K pre skvelú párty atmosféru

  Na akúkoľvek párty vneste dokonalú atmosféru, náladu a vášeň pomocou tisícov farebných svetiel, ktoré blikajú, blýskajú sa a žijú v rytme vašej hudby. Jednoducho si vyberte farby vhodné pre svoj motív alebo len vyberte jednu z mnohých predvolieb systému. Šťuknite tlačidlom NX bass a svetelná šou bude ešte intenzívnejšia.

 • Tlačidlo NX bass na okamžité zosilnenie basov a svetelné efekty

  Tlačidlo NX bass na okamžité zosilnenie basov a svetelné efekty

  Funkcia NX bass, ktorá je súčasťou všetkých zariadení v tomto rade, dočasne zosilní basy a hlasitosť na extrémnu úroveň. Stlačte tlačidlo NX bass a okamžite oživte svoj zvuk, aktivujte šialené svetelné efekty a pocíťte masívne basy zo subwooferov priamo vo vašich kostiach.

 • Streamujte hudbu cez Bluetooth®

  Streamujte hudbu cez Bluetooth®

  Ak na svojom smartfóne, tablete alebo počítači máte veľkú hudobnú zbierku, streamujte ju do systému NITRO pomocou digitálneho bezdrôtového hudobného streamovania Bluetooth® a bude znieť neuveriteľne. Výkonný zvuk je málokedy taký jednoduchý a pohodlný.

 • Extrahujte hudbu z diskov CD do zariadenia USB

  Extrahujte hudbu z diskov CD do zariadenia USB
 • Celkový výstupný výkon 1000 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Párovanie so zariadením s NFC jediným dotykom

  Jednoducho spárujte slúchadlá so zariadením s funkciou NFC. Na komplikované párovanie bezdrôtových slúchadiel môžete zabudnúť. Naša nová technológia NFC sa jednoducho používa, takže jediným dotykom môžete spárovať každé zariadenie s povolenou funkciou NFC.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať