Klasický zvukový mikrosystém

  Vychutnajte si znova hudbu z platní

  Gramofón Original je poctou legendárnemu gramofónu Philips AG4131 z roku 1965. Obsahuje vysoko efektívny reproduktor, dynamicky vyvážený gramofónový tanier, bezdrôtové prehrávanie cez Bluetooth a funkciu prevodu skladieb na súbory MP3 a ich uloženie na zariadenie USB. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Klasický zvukový mikrosystém

Bluetooth®, Gramofón na vinylové platne, Extr. obs. z platní, CD a FM na USB, 4 W OTT2000/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si znova hudbu z platní

vďaka gramofónu a bezdrôtovému prenosu hudby

 • Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Zvukový vstup na prehrávanie hudby z prenosných zariadení

  Pripojenie pomocou zvukového vstupu umožňuje priame prehrávanie súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša pripojenie pomocou zvukového vstupu aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

  Prehrajte MP3-CD, CD a CD-R/RW

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • USB Direct pre jednoduché prehrávanie hudby vo formáte MP3

  USB Direct pre jednoduché prehrávanie hudby vo formáte MP3

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva digitálnej hudby cez vstavané rozhranie USB Direct.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Bluetooth® alebo extrahovanie hudby z platní, diskov CD a vysielania FM na zariadenie USB

  Bluetooth® alebo extrahovanie hudby z platní, diskov CD a vysielania FM na zariadenie USB

  Vďaka tejto šikovnej funkcii môžete jednoducho počúvať váš celý hudobný obsah na svojom Hi-Fi systéme priamo zo svojho prenosného MP3 prehrávača. Stačí jednoducho počúvať obľúbenú hudbu cez pripojenie Bluetooth® alebo extrahovať želaný hudobný obsah z platní, diskov CD, rozhlasových programov alebo zvukového vstupu z vášho systému priamo do USB zariadenia. Uchovajte svoje obľúbené platne a preveďte ich obsah do formátu MP3 – a to bez použitia počítača. Môžete tiež vopred nastaviť časovač nahrávania svojej obľúbenej rozhlasovej relácie a systém automaticky nahrá reláciu do vášho USB zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať