Dvojobrazovkový prenosný DVD prehrávač

  Dvojobrazovkový prenosný DVD prehrávač

  Vychutnajte si svoje filmy a hry aj na cestách

  Pozrite si film a zahrajte si hru počas dlhej cesty autom! Prehrávač Philips PD7032 s dvoma 7”/18 cm TFT LCD obrazovkami vám umožní vychutnať si svoje DVD/DivX® filmy, hudbu a fotky. Dva herné ovládače predstavujú dvakrát viac zábavy na dlhých cestách. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dvojobrazovkový prenosný DVD prehrávač

18 cm/7" LCD, Dve obrazovky PD7032/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si svoje filmy a hry aj na cestách

s dvomi širokouhlými obrazovkami LCD

 • Adaptér do auta a pripevňovací remienok sú obsiahnuté v balení

  Adaptér do auta a pripevňovací remienok sú obsiahnuté v balení

  Dodáva sa s praktickým príslušenstvom do automobilu, ktoré zvýši váš zážitok z filmov na cestách. Adaptér do automobilu umožní napájať prenosný prehrávač DVD pomocou nabíjačky do auto zapaľovača, zatiaľ čo pripevňovací remienok umožní pripevniť prehrávač k hlavovej opierke vo vozidle, kde ho môžu sledovať pasažieri. Inštalácia prenosného prehrávača ešte nikdy nebola taká ľahká.

 • Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Prehliadanie obrázkov JPEG z disku s obrázkami

  Prehliadanie obrázkov JPEG z disku s obrázkami

  Prehrávajte JPEG fotografie, ktoré sú uložené na vašom disku. Znovu prežite svoje obľúbené okamihy s rodinou a priateľmi kedykoľvek budete chcieť!

 • Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Kompatibilné s diskami DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD

  Prenosný DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD a CD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov.

 • 17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

  Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

 • Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  S podporou štandardu DivX® si budete môcť vychutnávať videá a filmy vo formáte DivX prevzaté z Internetu, vrátane zakúpených hollywoodskych filmov. Formát DivX Media je technológia kompresie videa využívajúca štandard MPEG-4. Táto technológia umožňuje ukladať veľké súbory, napríklad filmy, videoukážky či hudobné klipy, na nahrávateľné disky CD-R/RW a DVD, pamäťové zariadenia USB či iné pamäťové karty, aby ste ich mohli následne prehrávať na zariadení Philips s certifikáciou DivX Certified®.

 • Úplná obnova pri výpadku napájania

  Videoprehrávač DVD si zapamätá, kde ste naposledy prestali sledovať, keď ste ho priamo vypli alebo keď došlo k výpadku elektrickej siete. Pokiaľ ste neprepli na prehrávanie iného disku, prehrávač obnoví prehrávanie presne na mieste, kde ste naposledy zastavili film – stačí jednoducho znova vložiť daný disk. To váš život značne zjednoduší!

 • Obsahuje AC/DC adaptér

  Tento prenosný DVD prehrávač sa dodáva s adaptérom AC/DC. Zapojte adaptér do ľubovoľnej elektrickej zásuvky a môžete okamžite napájať prehrávač.

 • Priložený disk CD s hrami pre okamžitú zábavu

  Tento prehrávač sa dodáva s pribaleným diskom CD s hrami pre ešte viac zábavy. Stačí vložiť herný disk CD do diskovej jednotky a zažiť ešte viac zábavy na cestách.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú ochranné známky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať