Prenosný DVD prehrávač

  Potešte sa svojimi obľúbenými DVD filmami

  Pohodlne sa posaďte, uvoľnite a ponorte sa do filmov s výnimočne štýlovým a kompaktným modelom PET700 so 18 cm (7”) LCD displejom. Potešte sa obľúbenými filmami na DVD, vychutnajte si hudbu z diskov MP3-CD a CD alebo prehrávajte fotografie JPEG kedykoľvek a kdekoľvek.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Potešte sa svojimi obľúbenými DVD filmami

 • Prehráva DVD, DVD+R a DVD+RW

  Prehráva DVD, DVD+R a DVD+RW

  Tento DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. Disky DVD, DVD+R a DVD+RW – všetky z nich je možné prehrávať v tomto prehrávači. DVD+RW je skratka pre DVD mechaniku, ktorá akceptuje bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+RW zvláda prácu s bežným prepisovateľným typom diskov.

 • Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Okrem pribaleného adaptéra do auta pre použitie v automobile si môžete pomocou tohto prenosného prehrávača vychutnávať disky DVD aj doma – stačí ho jednoducho pripojiť k televízoru. Posaďte sa a relaxujte pri obľúbených diskoch DVD pomocou diaľkového ovládania, ktoré slúži na ovládanie prehrávania.

 • Dva konektory na slúchadlá pre zdieľanie spoločnej zábavy

  Dva konektory na slúchadlá pre zdieľanie spoločnej zábavy
 • Fotografie: Obrázkové CD (JPEG)

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky v pohodlí obývačky a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Zvoľte režimy širokouhlej obrazovky pre nastavenie tvaru obrazu

  Vylepšite si zážitok z pozerania pomocou Widescreen Movie Modes, ktoré vám dávajú možnosť voľby formátu obrazovky. Pozrite si svoj film spôsobom, akým zamýšľate.

 • Cestovné puzdro pribalené

  Súčasťou balenia je cestovné puzdro pre pohodlie a ochranu

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať