DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  DVD filmy na cestách

  Pohodlne sa posaďte, uvoľnite a ponorte sa do filmov s kompaktným modelom PET706 so 17,8 cm (7”) TFT LCD displejom. Potešte sa obľúbenými DVD filmami, vychutnajte si hudbu z diskov MP3-CD a CD alebo prehrávajte fotografie JPEG kedykoľvek a kdekoľvek.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD filmy na cestách

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • 17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  17,8 cm (7”) farebný LCD displej TFT s vysokokvalitným obrazom

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Stereo reproduktory prinášajú kvalitný zvuk a umožňujú vám nerušené počúvanie. Teraz si môžete vychutnať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek – vďaka vstavaným stereo reproduktorom, ktoré po jednoduchom odpojení slúchadiel poskytujú komfortné a príjemné prehrávanie hudby.

 • Až do 2 hodín prehrávania filmov s nabíjateľnou batériou*

  Až do 2 hodín prehrávania filmov s nabíjateľnou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Zdieľajte zábavu s dvomi konektormi slúchadiel

  Zdieľajte zábavu s dvomi konektormi slúchadiel

  Súčasťou sú dva konektory pre slúchadlá, takže sa o osobný zážitok z počúvania môžete podeliť. Vezmite pár slúchadiel, priviňte sa k priateľovi alebo milovanej osobe a užite si spoločnú zábavu!

 • Adaptér do auta a "slim" diaľkové ovládanie

  Tento prenosný DVD prehrávač sa dodáva s adaptérom do auta a štíhlym diaľkovým ovládaním. Po zapojení adaptéra do zapaľovača cigariet v automobile môžete napájať svoj prehrávač na cestách. Už žiadne obavy z toho, že sa vám minú batérie, keď budete sledovať film alebo hrať hru. Diaľkové ovládanie veľkosti kreditnej karty je ideálne na cestovanie, lebo zaberie málo miesta a veľmi ľahko ho odložíte.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať