Prenosný DVD prehrávač

  DVD Video

  Prenosný DVD prehrávač

  Vychutnajte si DVD a digitálne videá na cestách

  Model PET810 je váš kompaktný mobilný zábavný priateľ! Vychutnávajte si obsah diskov DVD na 20,3 cm (8”) TFT LCD displeji. Vychutnajte si multimediálnu ľahkosť s formátom digitálnych médií MPEG4 a DivX. Napájanie na cestách zabezpečí nabíjateľná batéria a adaptér do auta.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si DVD a digitálne videá na cestách

 • Prehráva DVD, DVD+R a DVD+RW

  Prehráva DVD, DVD+R a DVD+RW

  Tento DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD a CD, ktoré sú dostupné na trhu. Disky DVD, DVD+R a DVD+RW – všetky z nich je možné prehrávať v tomto prehrávači. DVD+RW je skratka pre DVD mechaniku, ktorá akceptuje bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+RW zvláda prácu s bežným prepisovateľným typom diskov.

 • Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Okrem pribaleného adaptéra do auta pre použitie v automobile si môžete pomocou tohto prenosného prehrávača vychutnávať disky DVD aj doma – stačí ho jednoducho pripojiť k televízoru. Posaďte sa a relaxujte pri obľúbených diskoch DVD pomocou diaľkového ovládania, ktoré slúži na ovládanie prehrávania.

 • Dva konektory na slúchadlá pre zdieľanie spoločnej zábavy

  Dva konektory na slúchadlá pre zdieľanie spoločnej zábavy
 • Prehrávanie DivX pre video s vysokou komprimáciou

  S podporou formátu DivX si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Prehrávanie formátu MPEG4 zaručuje vysokokvalitné komprimované video

  MPEG4 je štandard kompresie, ktorý umožňuje nahrávanie filmov 7 až 10 krát menších ako formát štandardu MPEG2 bez zníženia kvality obrazu a zvuku. Médiá MPEG4 je možné uložiť na CD-Rom, pamäťovú kartu alebo DVD, ktoré je možné prehrávať na určitých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Cestovné puzdro pribalené

  Súčasťou balenia je cestovné puzdro pre pohodlie a ochranu

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Nabíjateľné batérie majú obmedzený počet nabíjacích cyklov a bude ich prípadne potrebné vymeniť. Životnosť batérie a počet nabíjacích cyklov závisí od používania a nastavení.
 • DivX, DivX Certified a príslušné logá sú obchodné značky spoločnosti DivXNetworks, Inc. a používajú sa na základe licencie.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať