Športový audio prehrávač

  Navrhované na pohyb

  Pre tých, ktorí na sebe intenzívne pracujú, model PSA 235 512 MB* uloží 250 skladieb do kruhového a robustného dizajnu, ktorý sa ľahko ovláda. Vychutnajte si vašu obľúbenú hudbu na 100 % bez preskakovania. Pridajte ďalšie skladby prostredníctvom priečinku na minikarty SD. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Navrhované na pohyb

 • Užite si až 15 hodín prehrávania hudby

  Užite si až 15 hodín prehrávania hudby
 • Vstavané hovoriace stopky

  Aktivujte funkciu vstavaných hovoriacich stopiek cez strategicky umiestnené tlačidlo na ľavej hornej časti prehrávača. Stopky oznamujú uplynutý čas cez slúchadlá. Nemusíte ani pozrieť na prehrávač. Aby ste nestrácali motiváciu v žiadnom režime, hovoriace stopky možno použiť s prehrávaním hudby aj bez neho.

 • Intuitívne ovládanie hudby 'bez pozerania' cez výkyvné šošovky

  Vychutnajte si prevádzku bez nepríjemností a využite presné ovládanie hudby cez intuitívne výkyvné šošovky 'bez pozerania'. Navrhnuté tak, aby vás aktivovali a motivovali, výkyvné šošovky zabezpečujú diskrétny a jednoduchý prístup k viacerým funkciám prehrávača bez toho, aby ste museli prerušiť vašu činnosť. Ak chcete skutočne využiť prevádzku 'bez pozerania', jednoducho klepnite na vodiace body na výkyvných šošovkách označené malými výčnelkami - pre pohodlie a presné ovládanie hudby.

 • Zabudovaný slot mini SD pre rozšírenie pamäte

  Tento špeciálny slot na vašom prehrávači je vhodný pre štandardné pamäťové karty flash SD, takže môžete rozšíriť pamäť vášho prehrávača. Vychutnajte si väčšiu flexibilitu rozšírenej kapacity pamäte kedykoľvek a kdekoľvek.

 • Navigácia SuperScroll™ nájde pesničky jednoducho a rýchlo

  Dvojkrokové vyhľadávacie klávesy umožňujú jednoduchú kontrolu rýchlosti pri prehľadávaní veľkých knižníc. Môžete prechádzať zoznamom skladieb po jednotlivých piesňach alebo stlačte kláves trochu dlhšie, aby ste rýchlo našli požadovanú stopu.

 • PlaysForSure* len so systémom Windows XP

  Vychutnať si vaše zariadenie GoGear je jednoduché vďaka funkcii PlaysForSure, ktorá zaisťuje kompatibilitu s programom Windows Media Player 10 a systémom Windows XP. Pomocou programu Windows Media player môžete jednoducho spravovať hudbu na digitálnom audio prehrávači GoGear a automaticky synchronizovať zbierku hudby na vašom PC. Vychutnajte si tiež najširší on-line nákupný sortiment - jednoducho vyhľadajte logo PlaysForSure v on-line obchode podľa vášho výberu. Potom si môžete byť istí, že každá hudobná skladba, ktorú zakúpite, bude na vašom prehrávači GoGear fungovať.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • 1MB = 1 milión bajtov; dostupná úložná kapacita bude menšia.
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Úložná kapacita pri 4 minútach na skladbu a kódovaní 64 kbps WMA alebo 128 kbps MP3.
 • PlaysForSure, Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Skutočná rýchlosť prenosu sa môže líšiť v závislosti od operačného systému a konfigurácie softvéru.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať